Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Sziasztok! 16...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Sziasztok! 16 éves vagyok, és a barátommal szexeltünk. Eddig mindig védekeztünk. -többi lennt-

Figyelt kérdés

(óvszer, mindig ugyanazzal a fajtaval mert az biztos jó volt.. talán csak eddig)

Most is védekeztünk, és eddig mindig le is ellenőriztük utána hogy lyukas-e de eddig nem volt baj.

Az utolsó alkalomnál nem értünk annyira rá igy csak kidobtuk a kukába es eredtünk a dolgunkra.

Viszont

lassan 5 napja kesik a menstruációm

eddig mindig pontosan jött, lehet h ez teljesen okés de nemtudok sokat az ilyenekről így hozzátok fordulok.

Az aktus egészen pontosan 10 napja történt meg.

És ha már kérdezek, tudnátok írni jeleket a terhességre? Amik olyan igazán döntő jelek? (van amiket en is ismerek pl valadek a mellbimbó ból, de valami pontosabbra gondolok)

Szidhattok nyugodtan, de azert egy valasz jól jönne a szidás mellé..

előre is köszi aki segít!



2018. máj. 20. 17:37
1 2
 1/19 magnum12345 válasza:
90%

Vegyél tesztet az biztos.

Utána kell aggódni csak ha pozitív

2018. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell tesztet venni. Nem vagy terhes. Ha mindig vedekeztetek akkor nem kell aggodni.


Illetve ovszert se kell ellenorizni. Bar persze jo ha csinaljatok viszont:


Ha az ovszeren van egy kis lyuk is akkor egybol tovabbszakad biztonsagi okokbol. Azaz pont az ilyen esetek miatt. :)


Mivel 16 eves vagy siman benne van hogy kesik. Akkor is ha eddig pontos volt. Ha ideges vagy akkor az is kozbeszolhat.


Nyugodj meg es ne panikolj ilyen hulyesegeken.


Baratnom ezt mar eljatszotta parszor:D sokszor megijedtem miatta de megtanultam kezelni.

2018. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Ja meg ami kimaradt. Baratnom az osszes terhessegi tunetet produkalta, kombinalva. Aztan egyszer csak megjott. A lenyeg h nyugi es ne olvass gyakorikerdeseket mert csak jobban megijetsz:D
2018. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Aki szexuális életet él, bármikor teherbe is eshet, erre érdemes (lett volna) előre felkészülni.
2018. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

igen azt tudom hogy a stressz miatt késhet, de hiába próbáltam eddig nyugtatni magam mindig az jár a fejembe hogy mi lesz ha mégis..

Viszont ez után utánanéztem és megnyugtató hogy kicsi az esély arra hogy csak kicsi lyuk legyen az óvszeren

de köszi a választ

ui.: terhességi tesztet nem tartom jónak még, nővérem (igaz ő tervezett babát) de volt h pozitívat írt és semmi nem volt, vett egy masikfajtát ami mar negatívat, stb. ráadásul én azzal sem vagyok igazán képben hogy melyik fajta lenne megfelelő..

de ugy vagyok vele ha a héten se jön a mikulás tuti venni fogok

2018. máj. 20. 17:59
 6/19 A kérdező kommentje:

"Aki szexuális életet él, bármikor teherbe is eshet, erre érdemes (lett volna) előre felkészülni."

Igen ezzel tisztában vagyok, de az is egyfajta felkészülés hogy akadályozni próbálom. (szerintem)


de ha mar itt tartunk, szerintetek szedjek fogamzásgátlót? (a későbbiekben)

2018. máj. 20. 18:02
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

Te dontesed. Miert szednel olyan gyogyszert ami felboritja a hormonhaztartasod? A pasidnam jobb lenne neked elvezeti szempontbol is valamennyire.. De megerne, hogy cserebe gyogyszerezed magad?


Az ovszer pro-kontra figyelembe veve a legjobb megoldas.

2018. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem semmiképp se szedj mert nagyon károsak sajnos :/ persze sokan szedik és ez mindenkinek a saját döntése én eddkg csak rosszat hallotam az ismerőseimtől akik szedték. Én sosem szedtem. A mostani párommal 4 éve vagyunk együtt és mindig gumit használunk sosem volt ezzel semmi problémánk, egyszer sem szakadt ki. De pl van aki nem szereti a gumit, akkor meg ő döntése h akar-e fogamzásgátlót szedni. De azt tudom h én sosem fogok csakis gumit használni.
2018. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Ez a #2 de laza! Mint a jövőbe látók, távgyógyítók! " nem kell ellenőrizni, nem vagy terhes" stb. Honnan tudja Szerinted? Akkor lehetsz biztos benne, ha a késés ellenére a teszted negatív. Ilyen esetben nem kockáztatnák önjelölt terhesszakértők szavára!
2018. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy terhes. 16 évesen normális a késés. Mivel még csak 10 napja volt az aktus, nem lehetnek terhes tüneteid, mert szerencsétlen pete még csak most ágyazódott volna be, ha megtermékenyült volna. DE! Mivel használtatok gumit, kár stresszelni. Az exemmel 2 évig használtunk gumit. Sose tesztelgettük, ment a kukába használat után. Nem lettem terhes. Szóval nyugodj meg, ne stresszelj. Ha mégis tesztet akarsz csinálni, azt minimum 2, de inkább 3 héttel az aktus után érdemes. Ja, a váladék a mellbimbóból nem terhes tünet, hanem hormonprobléma. Max a 40. hét környékèn normális, ha csordogál az anyatej, mikor már alig van pár nap a szülésig. Tüneteket ne keres magadon. Nyugodtan használd a googlit, nem árt, ha jobban beásod magadat a témába.
2018. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!