Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabetta beszedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabetta beszedése utan 1hétre megjött (18. nap) és azóta két hete megvan, lehetek terhes, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Mindig védekezünk a barátommal, nem felelőtlenség miatt törtent a "baj" hanem véletlenül bennem maradt a gumi. Utána rögtön kiszedtük, kimostuk. 34órára rá bevettem az esemény utánit. Rá egy megjött egy hétig normális volt. De azóta is megvan, igaz nagyon enyhén, tisztasági betét bőven elég és van hogy nincs semmi rajta csak ahogy megtörlöm magam a wc papír véres kicsit. Kezdek aggódni. És csak pár nap múlva tudok orvoshoz menni. Forumokon meg mar mindenfelét olvastam. Kérlek írjátok meg a véleményeteket.

#fogamzásgátlás #Escapelle #Esemény utánai
2018. jún. 24. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak felelőtlenség volt, ha benned maradt a gumi. Az azt jelenti, hogy nem megfelelő a méret. Mindegy.

Az én véleményem, hogy vegyél egy tesztet. Az a legtisztább. 700Ftert már igazán profit lehet venni, ami még az 1-2napos terhességet is kimutatja. Drogériákban is lehet kapni, nem csak gyógyszertárban. Hidd el olcsóbb, mint a pelenka.

2018. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vérzés nem terhességi tünet.A nagy adag mesterséges hormon,amit bevettél összezavarja a hormonrendszert.Csinálj egy terhességi tesztet,hogy megnyugodj,2 hét elteltével már kimutatja.
2018. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

#2-es

A vérzés illetve ez az enyhe pecsételés amit a hölgy is ír, igenis lehet terhességi tünet. Teszt!!

2018. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A doki mikor felirattam, azt mondta, hogy szerinte semmi esély arra, hogy terhes legyek, mert nem folyt ki a gumiból. És teljesen időben szedtem be a tabit is.

Nem a mérettel volt a probléma, mert ugyanazt a fajtát használjuk régota és eddig mindig bevált.

Köszönöm a válaszokat, veszek egy tesztet. Nagyon félek, mert majd szeretnénk kisbabát, de még korai lenne.

2018. jún. 25. 00:01
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
De, felelőtlenség miatt történt. Aki normálisan használja a gumit, abba nem marad benne. Kimosni teljesen felesleges volt. Röhej, hogy van, aki azt hiszi, ér bármit a kimosás a megtermékenyülés ellen. Max felborítja a hüvely pH-ját, aztán valami fertőzésed lesz. Szerintem kár volt bevenni az esemény utánit, mert nagy hormonzavart tud csinálni. Amiatt tart 2 hete a vérzés. Csinálj egy tesztet, és barmi az eredmény, menj nőgyógyászhoz. 2 hétig maszatolni nem túlzottan normális.
2018. jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!