Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta után normális időben csak gyenge vérzés. Lehet hogy terhes vagyok? Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
December 13.-án kiszakadt a gumi, másnap vettem is be Escapelle tablettát. A következő napokban mensihez hasonló görcseim voltak, egészen dec. 24.-ig, amikor végre megjött, normális időben, rendes piros vérrel stb. aztán másnap átváltott barna pecsétlő vérzésre és a 3. napra el is múlt. Általában hosszabb ideig tart és azt mondták most valószínűleg még erősebb vérzésem is lesz. Ez még normális, és csak egy mellék hatás, vagy mitől lehet?

2017. dec. 26. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel ezek a tabik is tartalmaznak hormont elvileg ez normális, és ha még normális idoben is vetted be akkor szerintem nincs gond kicsit feldobta a hormonjaidat, ez majd a helyére áll, de ha nagyon nem vagy biztos a dologban akkor 1 hét mulva vegyél tesztet!
2017. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy terhes vagy, kicsi az esélye. De ha tényleg aggódsz, inkább tesztelj.
2017. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. dec. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!