Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha behatolás nem történt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha behatolás nem történt, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem volt behatolás, csak "kívülről" érintette oda a barátom a péniszét. Lehet hogy a makkal nem is érintkeztem, csak a farka oldalsó részével. Utána megnéztem a péniszét és lehet hogy az előváladék pont akkor jött neki, de az is lehet hogy az én anyagom maradt rajta. Utána elmentem kimosni magamat vízzel de csak kívűlről és utána próbáltam belűlről is. Viszont azt olvastam hogy így csak rontottam a helyzeten mert a vízsugárral bejuthatott az előváladék,de ugye először lemostam kívülről úgyhogy lehet nem is tudott bejutni semmi a vízzel. Bocsánat hogy kicsit bonyolultan irtam le, de nagyon félek. Holnap fog letelni a 72 óra, kéne vennem esemény utánit? Őszintén szólva csak azért aggódók mert lehet a kívülre kenődött előváladékot bejuttattam a hüvelyembe a vízzel!:(



2018. jún. 26. 00:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Volt már olyan hogy védekezés nélkül feküdtünk le, pont termékeny napon és nem lettem terhes tehát remélem így mégkisebb az esélye
2018. jún. 26. 00:33
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Minimális az esélye. Szinte nulla. Ha betolja és nem megy el akkor az előváladékban sem biztos hogy van sperma. De itt be sem dugta.
2018. jún. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Újra elmondom, sokadszor, mint a GYIK- s társaim túlnyomó része is: teherbeesni csak akkor lehet, ha a párod belédélvez!! Ha anélkül sikerül teherbe esned, hogy a pötsét beléddugta, kereszteljétek a születendő gyermeket Supermannek...
2018. jún. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kelett volna az a vízsugár, ennyi erővel már tűzoltó készülékkel is csinálhattad volna!
2018. jún. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem leszel/vagy terhes, ne aggódj. :)

Mi gumi nélkül szexeltünk a nagy hévben jópárszor, termékeny napon is. Előváladékre nem figyelve. Volt egy kis para bennem, de inkább a barátnőim stresszeltek, hogy biztos terhes vagyok, emiatt késett 4-5 napot, mert pont összejött minden, gyomoridegem volt jópár dolog miatt napokig, valószínűleg ezért késhetett, mert a teszt is negatív.

22/N

2018. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors valaszokat! Akkor felesleges lenne 72órásért rohannom?

4.válaszoló: próbáltam biztosra menni:D miután persze rájöttem hogy nem kéne rizikózni..

2018. jún. 26. 00:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy felesleges. Ilyen baromság miatt ne vegyél be hormonbombát...
2018. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Van egy rossz hírem, én így estem teherbe, azóta van egy 2 éves kisfiam, úgy hívják, hogy Árpi
2018. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, ne aggódj.
2018. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehetetlen! Ettől még nem eset teherbe senki!
2018. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!