Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e e terhes a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e e terhes a barátnőm, ha a következő tények állnak fenn? A leírásban pontosabban.

Figyelt kérdés

Úgy szeretném kezdeni, hogy rengetegszer olvastam ezen az oldalon, szinte már teljesen tisztában vagyok az itteni kialakult íratlan szabályokkal.


Nos, pontosan két hete lesz annak, hogy a barátnőm (aki 14 éves) nálam aludt. Amikor sor került az 'együttlétre' akkor a péniszemnek csak a hegyét, 2-3 centimétert nyomtam be mivel még szűz és eléggé félt, jómagam pedig nem akartam erőltetni. Előváladék termelődött nálam, a péniszemhez nyúltam (nem emlékszem pontosan a pillanatokra sorban) aztán azzal a kezemmel megujjaztam.


Utánaolvastam dolgoknak, nem vagyok értelmetlen, csak nagyon félek és aggódom. Kérem az obszcén szavakat és mondatokat kerüljük, inkább lényeges válaszokat szeretnék kapni. (Viszont nem tudom eldönteni, hogy az előváladék tartalmaz-e spermiumot vagy nem? Volt ahol azt olvastam, hogy NEM, de volt ahol azt, hogy IGEN, viszont ezek nagyon gyengék.)


Május 18-án kellett volna jelentkezzen nála a menstruáció, de ez elmaradt. (jelenleg 22-e van)


Végül, mindent beleszámítva (előváladék, ujjazás, 2-3 centiméterig való behatolás, késő menstruáció, 14 éves kor) a következő kérdéseim lennének:


- Mennyi az esély rá, hogy terhes a barátnőm, egyáltalán lehetséges-e ez?

-



2014. máj. 22. 18:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

"a barátnőm (aki 14 éves)"


Gratulálok, fiam. Ülj le, egyes.

2014. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... Istenem!
2014. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy nem helyes, sőt mielőtt megismertem volna én is hasonlóképpen nyilatkoztam az ilyesmiről, de ennek ellenére a szerelem az szerelem, bármennyire is nyálasnak hangzik.


Kérlek benneteket, pontos és normális válaszokat adjatok, mert nagyon nyugtalan vagyok és félek.

2014. máj. 22. 18:20
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyítsétek már szegény gyereket.:)

Simán lehet terhes a kiscsaj.....

2014. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Kicsi az esélye. De legközelebb védekezettek. Egyébként ilyen alkalmakra találták ki a sürgősségi fogamzásgátlást, csak hát azt 72 órán belül kell eszközölni, arról meg már rég lecsúsztatok.

Vigyázz a barátnődre, nagyon fiatal még! A te felelősséged is!

2014. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Te jó Isten, egy 14 éves kislánnyal szexeltél és még csak arra se voltál képes hogy védekezz, még akkor is hogyha csak egy picit raktad be a farkad? Komolyan mondom, egy szánalom vagy, egy töketlen idióta, aki bajba sodorja/sodorta a naív, éretlen kis barátnője egészségét.

Amúgy az előváladéktól is lehet terhes, csak hogy a kérdésedre is válaszoljak.....pfejj.....

2014. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehetséges.
2014. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Szinte 100%, hogy nem terhes, de vidd el nőgyógyászhoz, írjon neki fel fogamzásgátlót.
2014. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Persze utolsó, tegye tönkre a hormonháztartását egy 14 éves lány? Sok eszed van neked is. Óvszer...
2014. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%

Nem teszi tönkre a hormonháztartását vele. De igen, inkább az életét tegye tönkre egy gyerekkel, az sokkal jobb lesz...

És igen, sok eszem van, ugyanis évekig erről tanultam.

2014. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!