Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek melyik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legjobb DUREX ovszer?

Figyelt kérdés

Tudom, nelkule sokkal jobb, es azt is, hogy tobb marka van, de en most erre lennek kivancsi.

Rossz tapasztalat is johet.

Koszonom


2018. jún. 27. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ultra thin már kétszer leszakadt rólam.
2018. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Extra safe sose szakadt ki. Feel thin egyszer az is benazas miatt. Ha normálisan hasznalod es a mereted nincs baj :) 17L
2018. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Feel thin-t használunk, meg real feelt, nem nagyon szokott vele gond lenni. Az ultra thin szakadt nálunk is, de az szűk is volt, úgyhogy inkább amiatt, és nem a falvastagsága miatt. (Az utóbbi 52 mm átmérőjű, míg az előbbi 56.)
2018. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ha nagyon belelendülök, mindig nézegetem hogy elszakadt-e már. Elég kiábrándító. Volt hogy csak a vége után vettem észre, hogy ja :/
2018. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima durex classic vagy durex love. Még sose szakadt ki. Ultravékonyban se éreztem többet, szóval maradtam ezeknél.
2018. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Extra csipos eros pistas Durex a tuti. HOT!
2018. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a holo dobozos invisible
2018. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Intenes vagy mutual plesure!!!! Soha nem volt még vele baj! 33F
2018. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!