Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy baj ha elcsúsztam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha elcsúsztam egy nappal a fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre (vasárnap), hogy tegnap azt a tablettát vettem be, amit ma kellett volna, ma pedig a hétfőit. Utólag már nem merem bevenni a szombati tablettát. Baj lehet belőle, ha így egy nappal elcsúszik az egész és a következő csomagot is egy nappal korábban kezdem?

2018. júl. 1. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, baj. Ha kevesebb tablettát veszel be, mint amennyiből a levél áll, akkor csökken a hatása! Ha egyfázisú tablettát szedsz (amiben a hatóanyag mindegyik szemben ugyanaz), akkor teljesen mindegy, melyiket vetted be, és pótlólag nyugodtan beveheted valamelyik nap a szombati szemet, csak ügyelj arra, hogy minden nap egyet vegyél be.
2018. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyat szedek, aminél fontos a sorrend. Akkor a következő csomagig ajánlatos más fogamzásgátló módszert is alkalmazni?
2018. júl. 1. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem igen, fő a biztonság. Én a helyedben azért hétfőn felhívnám a nőgyógyászatot :)
2018. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. júl. 1. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!