Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Naptár módszer és óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naptár módszer és óvszer együtt mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az óvszer nagy valószínűséggel önmagában elég, de hallok olyan rémtörténeteket, hogy valakik ötvenszer leellenőrizték az óvszert előtte is, utána is és mégis megtörtént a baj. Mennyire hatásos ilyen esetekben naptár módszert is alkalmazni?

2018. júl. 2. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszer bőven elég! A rémtörténetek meg amiatt vannak, mert egyeseknek ciki bevallani, hogy nem használtak gumit, és nem akarják, hogy szénné oltsák őket.
2018. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 +1

Bőven elég a gumi.

2018. júl. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bőven elég a gumi.

15 éve élek nemi életet. Két módon védekeztem, egyszer évekig fogamzásgátlóval, soha nem lettem mellette terhes, másszor, illetve jelenleg is csak és kizárólag óvszerrel, emellett sem lettem soha terhes. Soha egy gumi sem szakadt ki. Egyszer voltam terhes életemben, van egy gyerekem, ő tervezett baba volt, és még akkor is 7 hónapnyi próbálkozás után jött össze.:)

2018. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a nyugtató válaszokat! :)
2018. júl. 3. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!