Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom aggódni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Egy levelet már beszedtem a Symiciából, de a szünetben hosszú, erős vérzésem volt. Gondolom hatott, vagy “érzékelte” a szervezetem mert az első hónapban pecsételtem végig. Vérzés elmúlásával ez is megszűnt. Második levél 6. szeménél járok. Ma szexeltünk, barátom elment gumiba, de még folytatni akartuk, úgyhogy folytattuk.

Igazából az van a tájékoztatóban, hogy az első szemtől hat, a doki meg mondta hogy várjuk meg az első levelet, én csak az erős vérzés miatt aggódom. De nem olvastam sehol hogy erős vérzéstől gond lenne.

Minden nap pontosan 21kor veszem be, csak tegnap késtem egy fél órát.


2018. júl. 3. 15:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Csak félek, hogy utána maradhatott bennem, és mi van, ha nem voltam védve az erős vérzés miatt?
2018. júl. 3. 15:32
 2/15 anonim ***** válasza:

Biztos benne van a mellékhatásoknál,hogy okozhat erősebb vérzést.

Szedd csak nyugodtan,nem lehet baj.

2018. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elment a gumiBA.
2018. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi első. :)

Második, attól a húgycsövében maradhatott....

2018. júl. 3. 15:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy maradt a húgycsövében az első menet után és az ki is jött a másodiknál,de védve voltál már akkor is.
2018. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lassan egy hónapja véd a gyógyszer. Ne idétlenkedjetek gumival.
2018. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De a vérzés ellenére is védve vagyok? Hogy ennyire erős volt? Ettől még hat?
2018. júl. 3. 19:59
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. júl. 3. 19:59
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gáz, hogy fogamzásgátlót szedsz. Üdvözlöm a nődokidat. Nagyon tönkreteszed magadat. Később olyan visszafordíthatatlan hormonális elváltozásokat okoz, hogy még meddővé is tehet.
2018. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon gáz, hogy beleszólsz a dolgomba.
2018. júl. 3. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!