Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo mellett is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo mellett is bevehetek egy esemeny utani tablettat? 19/L

Figyelt kérdés
Rosszul szedtem be a honapban a fogamzasgatlot (valszeg nem vedett most) viszont egy ejszakas kalandom volt aminek ugy lett vege hogy nem huzta ki idobe a srac es elment belem.. terhes nem akarok lenni ezert fogamzasgatlo mellett bevehetek egy esemenyutanit? Negativ valaszokkal legyszi kimeljetek.. segitseget es konkret igaz valaszt szeretnék kerni. Koszonom.
2018. júl. 8. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy orvost kérdezz meg erről. Hívd fel a sürgősségit, esetleg menj oda.

Hogy érted, hogy rosszul szedted? Biztosan nem védett?

2018. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel kapcsolatban egy nőgyógyászt keress fel, vagy egy egyéb szakembert minthogy a GYK népére bízz ilyesmit...
2018. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

A fogamzásgátló tabletta tájékoztatójában az áll,hogy be lehet venni mellette esemény utánit,de azzal még inkább kitolsz magaddal,persze,még mindig jobb mint a terhesség.


Tényleg leírhatnád,hogy mi történt,több napot hagytál ki?Vagy csak később vetted be?

2018. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezügyben mindenképp fordul szakemberhez, mielőbb !

Ugyanis itt nem fogsz megfelelő választ kapni tőlünk, itt lévő emberektől, kicsi az esély arra, hogy segíteni tudunk/tudnak itt ezt illetően !

És senkit nem sérteni akarok, ne értsetek félre, de ez túl komplikált kérdés ahhoz, hogy mi itt találgassunk és tippeket adjunk, már ha igaz és nem egy újabb kamu kérdés ez is.

2018. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3.! Hogy tolnek ki magammal? Mivel? Akkor semelyik se vedne vagy micsoda?

4.! Nem kamu, bevagyok tojva szoval elegge felek es erdekelne hogy mit lehet tenni. De mar a korhazban ulok.. :) koszi nektek a helpet.

2018. júl. 8. 10:46
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
#4 Igazad van,de úgyis vényköteles,úgyhogy egyébként is el kell mennie dokihoz miatta,csak nincs otthon neki esemény utánija,bár olyat is olvastam már itt..
2018. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Negyedik vagyok !

Ezt általánosságban véve írtam, hogy “kamu”, mert sajnos a többség unatkozó tini, akik mindenféle kitalált történetet írnak ki ide, annélkül hogy valóságtartalma lenne. De persze tisztelet a kivételnek ! Nem kérdőjelezem meg az igazad, elnézést kérek ! Remélem megoldódik a probléma mihamarabb !

2018. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Arra írtam,hogy kitolnál magaddal,hogy már egyébként is mesterséges hormonokat szedsz,az esemény utániban,pedig kb.10-szer annyi hormon van pluszban.

De persze inkább ez,mint a nem kívánt terhesség.

2018. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha 12 órán belül bevetted, akkor védett vagy.
2018. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi szepen nektek. Utolso! Nem .. volt hogy 24oraval kesobb vettem be meg h bevettem de 1ora elteltevel ittam ra. Es ugytudom minimum a 4oranak meg kell lennie. Es ez volt par napja h ittam ra meg ebben a honapban is elfelejtettem bevenni 1x
2018. júl. 8. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!