Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett nagyon kevés vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hónapja szedem a fogamzásgátló tablettát, vasárnap vettem be a 21. szemet. Viszont nagyon keves megvonásos vérzésem van, két tisztasági betét elég egy napra. Ez normális?



2018. jún. 27. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező. Igen ez normális nekem általában elso nap reggel még rendes vér színű aztán már csak barna vmi jön és másnap még van vmi harmad nap csak minimális alhasi érzékenység enyhe fájdalom. 🙂 De én örülök neki hogy ennyire rövid miatta. Eddig majdnem mindig egy hétig tartott ami kezdett irritálni engem. Így sokkal jobb
2018. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális, hiszen ez egy mű, hormonok által irányított vérzés.
2018. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mivel sorvasztja a méhnyálkahártyát, ezért ez teljesen normális. Alapvetően ez egyfajta "mű" vérzés nem igazi menstruáció.(Az orvos legalábbis így magyarázta)
2018. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!