Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemény utáni tabletta után 3 hete nincs vérzés ez lehet baj?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz 3 hete, hogy lefeküdtem a barátommal, elszakadt az óvszer és belém is élvezett. Ez a menzeszem 5-6.napján volt. Ezután már kb. 10 órával be is vettem az esemény utánit, és napokig émelyegtem, gyengén voltam. Ezen kívül eddig semmilyen vérzés nem jelentkezett.

Lehetséges hogy terhes vagyok? Úgy olvastam, hogy szinte mindenkinek jelentkezett utána vérzés.

A válaszokat előre is köszönöm.


2018. júl. 12. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha 10 órával utána bevetted, akkor tuti nem vagy terhes. Persze, ha nem hánytad ki/ nem ment a hasad. Normális a vérzés, mivel nagyon durván belenyúl a hormonháztartásba. Ha erősen vérzel, keress fel orvost, valamint, ha "friss vér szaga van".

Nem gondoltál fogamzásgátló gyűrűre/tablettára? Nem piszkálódásból, de ha állandó a partnered, elmúltál 16, akkor megérné szedned. (Persze új partnernél akkor is gumi)

Ha bármi baj van, írj privátot nyugodtan.

Üdv: egy ápoló.

2018. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy nincs vérzés. Az esemény utáni tabletta ez bazi nagy adag hormon. Kb minden normális utána.
2018. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sorry, első vagyok. Azt akartam írni, hogy normális, hogy nincs vérzés. De ha megjön és nagyon erős, akkor go doki.
2018. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!