Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Patentex hüvelykúp + gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patentex hüvelykúp + gumi együtt, 100%-os védelem?

Figyelt kérdés
nem bírok megbízni egyik módszerben sem külön külön együtt gondolom hatásosabb. Nem akarok gyógyszert szedni mivel nem élek éppen rendszeresnemiéletet ráadásul anyukám félt a mellékhatásoktól..én amugy nem tartok annyira tőlük, éppen elég hozzászólást olvastam itt.
2008. nov. 1. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem kérek gyógyszerrerábeszélő válaszokat..vagy anyum győzzétek meg bár az nehéz lesz.
2008. nov. 1. 22:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
100%-os védelem nem létezik, de ez a kettő együtt nagyon közel van hozzá! Nyugodj meg nem leszel terhes!
2008. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

persze,h az....

ahhoz elég lúzernek kell lenni, na meg szerencsétlennek,h a kúpot pl.ne tedd fel elég jól, vagy ne várj 10percet míg hat, vagy h kiszakadjon az óvszer:D:D

szal sztem is elég közel van a 100%hoz, de ha minden jól megy, 110%h nem esel teherbe;)

2008. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, 100%os védelmet csak az orális szex biztosít, de az óvszer és a hüvelykúp igen közel lehet hozzá ha együtt használod. Én viszont úgy érzem, hogy nagyon görcsölsz emiatt. Minek lefeküdni valakivel, ha közben végig rágod a körmöd majd, hogy jajugyenemleszekterhes. Csak nyugodtan csináljátok, véleményem szerint ha ennyi előkészületet teszel meg az aktus előtt a dolog elveszíti a spontanitását és spontanitás nélkül nem sok élvezet van általában a szexben.

A hüvelykúpnak is vannak azonban mellékhatásai. Viszonylag gyakori, hogy gombás, vagy bakteriális fertőzést kapnak a spermicidet használó nők, hiszen néhány fajtájuk elpusztítja a hüvely egészségét óvó baktériumokat. Égető érzést is tapasztalhat tőlük mindkét partner. Ennél súlyosabb mellékhatásaira nincs bizonyíték.


Felhívnám azonban a figyelmed, hogy a spermicideknek tökéletes használat mellett 18%-os hibarátája* van, tipikus használat mellett 30%, az óvszernek tökéletesen 2%, tipikusan 15%, a kombinált tablettának viszont csupán 0.3%, tipikusan 8%. Tehát végeredményben a tabi még mindig jobban véd, mint a gumi és a kúp együtt.


*Ez azt jelenti, hogy egy év alatt ennyi ember esik teherbe.


Sokkal jobban jársz, ha anyukádat meggyőzöd, hogy már nem a sarlókalapácsos, marhahormonos fogamzásgátló tabletták világában élünk. A mai tabletták veszélytelenebbek, mint maga a terhesség és felhőtlenné teszik a szexuális életet.


Egyébként meg csak akkor akarlak rábeszélni a tabira, ha hosszú, tartós párkapcsolatban élsz, egyéjszakásokhoz óvszer.

2008. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát 2 és fél éve vagyok együtt a partneremmel és hosszutávra tervezünk tudom hogy 18évesen ki tudja mit hozz a holnap de mivel semmijele annak hogy ne legyen "örök szerelem" (amit persze énis nevetségesnek tartok mivel olyan biztos nincs.)Amúgy simerem annyira a párom hogy tudjam h nem az a fajta aki egyáltalán megszólít egy lányt elég visszahuzodo...velem pesrez már nem...
2008. nov. 1. 23:44
 6/8 anonim ***** válasza:
hany eves vagy??
2008. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hm elöbb írtam hogy 18éves vagyok ha figylmesen olvasol észreveszed...:=)
2008. nov. 2. 21:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Magukban is is bíznék egyikben sem az érdekelne hogy kombinálva mennyire biztonságos?
2008. nov. 5. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!