Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki Protein-C...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki Protein-C hiányban szenved (akár súlyosan is) és nem használhat semmilyen hormontartalmú védekezési eszközt?

Figyelt kérdés
Párommal megszakítást alkalmazzuk, mert én allergiás vagyok a latexra, meg amúgyse preferáljuk a gumit. Fogamzásgátlót akartam szedni, de ma kiderült nem szedhetek, sőt semmilyen hormontartalmú dolgot nem használhatok, mert súlyos Protein-C hiányom van. Az orvos azt mondta majd tartunk egy konzultációt, és időpontot kaptam, de csak augusztus végére, pedig sürgős lenne, mert nem nagyon szeretném, ha közbejönne egy baba, meg ugye a terhességre is hatással van, és végig kéne lövögetnem magam injekcióval. Tehát, ha van itt olyan, aki ugyanebbe a cipő, vagy hasonlóba van, kérem mondja el ő mit használ, és ha tudja, miket lehet. Köszönöm előre.
2018. júl. 20. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan Férfi vagyok, volt egy csajom, aki allergiás volt az ő szerte, kivéve egyre, fekete durex. Azzal semmi gond nem volt. Próbáld ki azt.
2018. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de augusztus végéig a lutri megszakítás helyett nem lehetne kibírni latexmentes kotonnal? Oké, hogy nem szeretitek, és érthető, hogy szeretnétek más megoldást keresni, de addig, míg nincs más, miért nem lehet átmeneti megoldásként felelősségteljes ember módjára gondolkodni?


Egyébként bármilyen hormontartalmú készítményt lehet használni, ami nem kombinált, hanem csak gesztagént tartalmaz, ugyanis csak az ösztrogén fokozza a trombóziskockázatot. Tehát lehet használni csak gesztagéntartalmú tablettát, injekciót, hormonos spirált.

Lehet sima spirált is felrakatni, abból is van már olyan méret, amit nem szült nők is alkalmazhatnak.

Aztán ott van a pesszárium vagy méhszájsapka, ami nem latexből, hanem jellemzően szilikonból készül, azt is lehetne alkalmazni.

vagy ha már ennyire utáljátok a kotont, legalább a megszakítás MELLÉ vehetnél egy doboz spermicidet arra a kemény egy hónapra, amit ki kellene bírni nem kívánt gyerek nélkül.

2018. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!