Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 7-kor vettem be a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 7-kor vettem be a fogamzásgátlót és most el kellett mennem WC-re, lehet gond?

Figyelt kérdés

Nem hasmenésem volt, talán egy kicsit puhább volt a székletem, de ennyi. Csak egy éve szedek fogamzásgátlót és ilyen még nem fordult elő. Tudom, hogy nagyjából 3-4 óra kell, mire felszívódik a bélben is, ezért aggódom.


Köszönöm a válaszokat.


2018. júl. 29. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Én 21:11_kor bevettem 2 tányér birkapörköltet főtt burgonyával, meg kovászos uborkával. 22:42 kor el kellett mennem fosni, akkorát raktam, mint egy vimesdoboz. Helyes, hogy szeded a fogamzásgátlót. Ne is merj szaporodni, így is több a hülye, mint kéne.
2018. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Betegtájékoztató valóban nem tér ki székletállag pontos definíciójára. De ha nem hasmars volt nem lesz baj. Négy óra el is telt nem?
2018. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Mi a fenének szedsz gyógyszert,ha azt sem tudod mi vonatkozik rá?! A tájékoztató a hasmenést emlegeti. Tudod mi az? Mert úgy tűnik nem.

Na mindegy is,ahogy az első írta,ne szaporodj.

2018. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy egyszer elbizonytalanodtam és segítséget kértem. Én legalább nem olyan kérdést tettem fel, hogy "Lenyeltem, terhes vagyok?". Tényleg nem éri meg kérdezni ezen az oldalon, csak a leb*szás megy.
2018. júl. 30. 06:02
 5/7 anonim ***** válasza:
A kicsit puhább széklet nem egyenlő a hasmenéssel. Nyugi, a tabletta véd, nem kellett pótolni.
2018. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megnyugodtam. Csak akkor féltem egy kicsit, de logikusan végiggondoltam.
2018. júl. 30. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a hasmenés és a hányás lehet probléma, nyugi.:)
2018. aug. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!