Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek és egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek és egy nappal hamarabb megjött, lehet gond?

Figyelt kérdés

Mindig a harmadik tablettamentes napon jön meg, de most ez a másodikon történt (órára pontosan egy nappal előbb) . Egy tablettát sem hagytam ki, illetve nem volt hányás-hasmenés sem.

Lehetséges, hogy az utolsó tabletta nem szívódott fel valami miatt? Tartsam ugyanúgy a 7 napot vagy kezdjem hamarabb, esetleg ajánlott e kiegészítő védekezés?

(betegtájékoztató ilyen esetről nem ír)


2017. nov. 15. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer olyan volt, hogy az utolso tabletta beszedésének napján jött meg. Azt mondta az orvos, hogy attol vegyem be, és folytassam ugyanugy a szedést mint máskor. Illetve nekem hétfö helyett néha kedden jött meg, nem hiszem, hogy probléma lenne.
2017. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előfordul,hogy csúszik 1-1 napot a megvonásos.Folytasd a szedést ugyanúgy,vagyis legyen meg a 7 napos szünet.
2017. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

Én mondok neked valamit:

Ami megakadályozza egy élet kialakulását az a gyógyszer szerinted veszélytelen?


Fogamzás gátló mellett is megesik a terhesség.


Papám orvos volt, mamám gyógyszerész.

;)

2017. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Nekem ugyanez multhéten szerdán jött csütörtök helyett pobtos idöben

Óraátállítás miatt van szedd tovább ahogy eddig is szedted nincs semmi baj :)

2017. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem általában vasárnap szokott megjönni (4.nap), de múlt hónapban szombaton (3.nap) jött meg.

Előfordul. A 7 tablettamentes nap valamelyikén kell jelentkeznie a vérzésnek. Szedd úgy ahogy eddig. Nem hiszem hogy gond lenne.

2017. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, annyi a lényeg, hogy a 7 napos szünetben jelentkezzen a megvonásos vérzésed. Hagyd ki a 7 napot, szedd ahogy eddig is.
2017. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most nekem is hamarabb jött :D 5. nap, csütörtök helyett 4. nap szerda.
2017. nov. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!