Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell kivenni a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~Brigi~:$ kérdése:

Hogy kell kivenni a fogamzásgátlókat?

Figyelt kérdés
Egyik régi ismerősöm azt mondta, hogy elkell menni a nőgyógyászhoz, ott nekem majd felírnak és kiveszem egy gyógyszertárba. De olyat is hallottam, hogy elmehetek én magam a gyógyszertárba s kivehetem.

2018. aug. 7. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nőgyógyászhoz kell menni, ő írja fel neked, amit kiváltasz a patikában
2018. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Ezt a hülyét!! Kivenni :D :D

Hány éves vagy ??? Agyilag biztos nem több,mint 2....

2018. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő helyes amit hallottál. Csak az elsőnél hormonálisat fogsz kivenni a doki bácsi által, doki bácsi nélkül meg hormonmentest tudsz kivenni.
2018. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló nem cukorka, hogy csak úgy ki lehessen váltani. Mielőtt egyáltalán felírná a doki, vérvizsgálatot kell csinálni, és ha lelkiismeretes, akkor feltesz pár kérdést a családban előforduló betegségekről, illetve a te korábbi bajaidról.
2018. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik normális választ tudtak írni. Amelyik kommentelő azt írta, hogy agyilag 2 éves vagyok, annak: 1. Nem a seggedből rántottál ki, ha én szépen megtudtam fogalmazni ezt a kérdést, akkor ÉN ELVÁROM, hogy te is, mint normális ember, leírod, hogy hogy történik ez a folyamat. Ez az oldal nem azért van, hogy névtelenül járj ide oltogatni, mert azt hiszed, hogy nagy menő vagy ettől, közben nincs más dolgod, s járatod a semmire a szájad. Szóval, amíg nem ismersz, nem tudod, hogy kivagyok, s nincs okod engem kritizálni, akkor addig azt ajánlom, hogy fogd vissza magad. 2. Azért mert bizonytalan vagyok, attól még nem azt jelenti, hogy agyilag 2 éves vagyok, mindent nem tudhatok. Mivel még soha nem szedtem fogamzasgátlót.
2018. aug. 7. 10:14
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Neked még nem való a szex ha ennyi eszed van. XD
2018. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom az aki cinkelt a szohasznalatod miatt tette, mert a kivenni nem szokvanyos hasznalat :D
2018. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Te okos tanulj meg előbb fogalmazni,aztán háborogj..!! 2éveseknek még nem való a szex,előbb nőjj fel,járj be nyelvtan órára és vegezd el az általánost!! Nem való még ilyen agyatlanoknak a szex.. nehogy teherbe ess. Járd ki előbb az iskolát,drága!!
2018. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Srácok, mert elírtam egy szót, már egyből nem váló nekem a szex vagy mi? Úgy érzem, hogy azt én kéne eldöntsem, hogy való-e nekem a szex vagy nem. És nem ti, akik onnan ítélik meg az embert, hogy nem azt a szót írtam amit kellett volna. Nem az gyerekes amit én csinálok, hanem az amit ti. Ha semmi normális választ nem tudtatok írni, akkor foglalkozzatok a saját dolgotokkal, s ne a kérdésem alatt 'trollkodjatok'. Köszi. :D
2018. aug. 7. 19:45
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Járd ki az általánost előbb ,kérdező!!! Rendben??
2018. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!