Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti milyen fogamzásgátlókat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen fogamzásgátlókat használtok? Pozitív, negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nuvaring. Tabletta után (Belara) több idő volt a megszokása 4hónap, addig volt hányinger és most már figyelnem kell a sportra, nem híztam csak érzem hogy nem ehetek akármennyit, akármikor. Nem hat rá a hányás-hasmenés és két fajta antibiotikum, nem kell figyelni hogy bevettem-e, havi 2x kell rá figyelni, a naptárat hajtogatni elég.
2016. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lyndinette-t használtam fél évig. Az elején hangulatváltozásaim voltak, sajnos inkább a rossz kedv, ingerlékenység felé, egy kb. a második hónapban szűnt meg, de azóta száraz vagyok, mint a sivatag. Tegnap vettem be az utolsót, de befejeztem teljesen, visszaállunk óvszerre.
2016. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Lemaradt hogy a Belarát azért váltotta le a dokim mert az okozta a nagyon durva aknémat!
2016. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most Lisvy tapaszt használok még 3 hétig, azután átállok Nuvaringre.


Előnyök:

- működik, nem lettem terhes

- nem kell naponta figyelni rá, csak hetente

- nem befolyásolja hányás-hasmenés, és antibiotikum

- nem terheli az egész szervezetem

- nem annyira időhöz kötött, mint a tabletta (a csere napján akármikor lehet cserélni)

- semmiféle negatív mellékhatása nem volt nálam, se rosszullét, se vérzés, se libidócsökkenés, se rossz hangulat, semmi. 1-2 kilót híztam, de az nekem nem is ártott, örülök neki.

- napra pontosan jön meg, és kevesebb ideig tart


Hátrányok:

Kb másfél hónappal ezelőttig semmi, de azóta ugye hogy nyár van, és izzadok, hajlamos leesni a tapasz hét közepén. Idegesítő figyelni rá, hogy vissza tudom-e még nyomkodni, illetve szex közben is elvonja néha a figyelmem, hogy ne gyűrjem nagyon, vigyázzak rá... Plusz heti kettőt elhasználni drága mulatság.

A tapasz helyén pedig picit kipirosodik és kiszárad a bőröm a hét végére, és levételkor viszket, de 1-2 napig kenegetem testápolóval, és elmúlik, nem vészes.


Remélem, a Nuvaring ugyanez lesz, csak ugye az az egy hátrány fog megszűnni, azt nem kell a bőrre tennem.

2016. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pesszáriumot és megelégedettséggel. Könnyû használni, nagyon jól zár, de nincs libidó csökkenés, illetve hízás.
2016. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nenah válasza:
Corenelle-t szedtem egy 3 hónapig,most le álltam vele egy ideje,mert nekem rettentően csökkent a libidóm és volt,hogy nem nedvesedtem be rendesen! egyenlőre hanyagoljuk és jövő hónapban íratok fel másikat
2016. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Önmegtartóztatást. Tapasztalat:nagyon szar ne próbáld ki!
2016. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!