Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ditinell fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ditinell fogamzásgátlótól vérzek? 19/L

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni gyógyszert, eddig 9 szemet vettem be. A menstruáció első napján kellet kezdeni. Azóta folyamatosan vérzek kicsit. Annyira csak hogy elég a tisztasági betét használata. A papíron azt írták hogy ha a menstruáció első napján kezdem el szedni, akkor mensi után már védett vagyok. De nem múlik el ez az enyhe vérzés. :/ idáig általában 5 napig véreztem csak. Lehet szexelni így gumi nélkül? Védett lehetek ? Ez normális,? Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 7. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Enyhébb vérzés az első 3 hónapban normális. Emiatt nem kell aggódnod. Nekem is volt hasonló az elején.


Ha a mensid első napjától szeded, elméletileg védett vagy, de jobb megvárni míg beszeded az első levéllel, a 7 napos szünetet is még kiegészítéssel, aztán a következő levél első szemétől már gyakorlatban is védett vagy.


Ez azért javasolt, hogy biztosan ne legyen baj, de mint mondtam és ahogy a tájékoztató is írja, már védett vagy. Végtéren a döntés a te kezedben van. :)

2018. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban ez normális. El fog múlni, nyugi. Ha a menstruációd 1. napján kezdted el szedni, akkor már azóta védett vagy. Szóval lehet szexelni gumi nélkül. Kérdés, mennyire van gyomrotok hozzá.
2018. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csilla0112 válasza:
Szia. Nekem 7 napig volt menszeszem utana 2 napig semmi azutan barnazas kevesebb par napig utana hogy peteeresem lett volna erosebben kezdtem. Minden nap fel betetnyi. 16 napja szedem, kezdek begubozni es aggodni. De most ket napja kevesebb. Ismeroseim nyugtatgatnak hogy az elso honap ilyen nekik is ilyen volt. Meg be kell alljon a cucc
2019. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!