Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Alacsony hormontartalmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony hormontartalmu fogamzásgátló (Ditinell) kifejtette már a hatását szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ugye a Ditinell fogamzásgátló tartalmaz 24 sárga aktív és 4 placebo tablettát, egy levéllel már beszedtem, ma kezdtem a második levelet, és tegnap jött meg a vérzésem. Ezt már lehet nevezni megvonasos vérzések?

Es a következő kérdés, a hétvégén tervezünk baratommal együtt lenni gumi nélkül, szerintetek már belevaghatunk? Illetve ha belém élvez minden egyes alkalommal akkor is véd ugye? Hisz ez a lényege. (igazából tudat alatt tudom, de jobb ha biztosra megyek, esetleg tapasztalatok, stb)

Orvos szerint kb már a 8.naptol hatott, a tájékoztató szerint pedig rögtön, ha a mensi 1.napjan szedem be az első szemet (ugye a legelején)



2018. aug. 6. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet megvonásos vérzésnek nevezni. Csak azért véreztél, mert volt egy 4 napos szünet, amíg a szervezeted nem kapta meg a hormont, leesett a hormonszint, és elkezdett leválni a méhnyálkahártya. Igen, ha rendesen szeded, véd a tettességtől. Elvégre, ahogy írod, erre van. Már az első szemtől kezdve véd a gyógyszer.
2018. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!