Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes-e esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e esemény utáni tablettát szerezni?

Figyelt kérdés

A következő történt barátnőmmel való szex közben: Elszakadt az óvszer(először történt ilyen), kb. 3 perc telhetett el a szakadás és az észrevétel közt.


Közben nem élveztem el, nem tudom, ilyen kis idő alatt mennyire tudtam teherbe ejteni.

És egyébként ciklus szerint most nem eshetne teherbe amúgy se, de ez annyira megbízhatatlan...


Szóval, szerintetek érdemes beszerezni egy alkalom esemény tablettát?


Nem akarom feleslegesen felforgatni a drágaságom hormonjait, ha nem muszáj, főleg, hogy csak 16 éves.


2010. jún. 20. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben kb 1000-ből egy ember esik teherbe, de lehet, hogy pont ő lesz az az egy... Ti tudjátok, megéri-e megvenni, ha ahhoz elég felnőttnek éreztétek magatokat, hogy szexeljetek, akkor ahhoz is, hogy vállaljátok a következményeket.

De jó pont, hogy legalább fel volt húzva az óvszer, még ha el is szakadt :)

2010. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

haladunk gyerekek :D

ők már védekeznek :D

na az eseményutánit szerintem vegye be a lány. és örülök, hogy végre valaki úgy aggódik a terhesség miatt, hogy tudja mi az az óvszer és használja :D csak kár, hogy kiszakadt...

de csak így tovább :D használjatok óvszert mindíg (kivéve, ha gyereket akartok :P)

2010. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nézd, az nem igaz, h ilyen rövid idő alatt nem ejtheted teherbe.. nem az idő a fontos, hanem a spermiumok. az előváladékban márpedig vannak. ha nem volt termékeny napjaiban, tehát miután elmult az előző mensije, nem az azt követő 10. - 15. napban történt a dolog, akkor tényleg kicsi az esélye.. velünk is ez történt, nem lettem terhes.. de ez nem azt jelenti, h a barátnőd se lesz az.. annyit még csak, h mind1, h 16 éves, ha már nagylány a szexhez, akkor ahhoz is legyen, h lehet, h lesz olyan szitu, amikor igenis, h össze kell zavarni a hormonjait, ( bár a 72 órás azért nem 1 szörnyeteg, ami kicsinál 1 csajt.. tapasztalat.. )
2010. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, ilyen esetekben 3-4 esik teherbe, a pearl - index szerint..
2010. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mármint, ez reagálás volt az 1. kommentelőre, az előző két választ is én irtam, és még annyit hozzátennék, h ha idegeskedtek, akkor lehet, h megéri bevenni.. nem csak a termékeny napjaiban lehet vki terhes. és ha gondoljátok, máskor gumi + pharmatex, és akkor nem kell aggódni, ha kiszakad a gumi.. persze, akkor is csak az előváladékkal lehet igy elbánni..
2010. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyébként előzőek, olyan jó, h vannak még olyanok, akik tudják, h az előváladék is lehet veszélyes.. :)
2010. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!