Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyire nagy baj az óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nagy baj az óvszer?

Figyelt kérdés
Tinderen lebeszéltük egy sráccal a talit, de azért rákérdeztem az óvszerre. Annyit irt, hogy fujj és azota semmi. Komolyan ekkora probléma? Az egy dolog, hogy fogamzásgátlás, de nemi betegségek is léteznek.
2018. aug. 23. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A srác idióta. Örülj, hogy nem szex előtt kezdett el finnyákolni!
2018. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ha nem képes gumit húzni, jobb is, hogy nem válaszol. 18/F
2018. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez a minimum,van egészen vékony,a fiú észre sem veszi,hogy rajta van.
2018. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor csak ő kivételesen bunkó. Valószínűleg jobban jártam :)
2018. aug. 23. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Lehet arra gondolt, hogy esetleg valami nemi betegséged van... De még így is szánalmas, gyerekes reakció. Sok mindenről nem maradtál le, valószínűleg az ágyban is így teljesített volna ("fujj").
2018. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
hatalmas észlény lehet a csávó. én a helyedben csak örülnék, hogy nem kerültem vele semmiféle kapcsolatba. azért ne add ennyire le a szintet..... lány/nőként bármikor válogathatsz a partnerek közül, ha mindenképp alkalmi szexre mész. nincs azzal baj, de azért szerintem ne feküdj bárkivel össze, mert az ilyen nem érdemli meg. 20/N
2018. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Vele ezek után már totál esélytelen bármi is.

Komolyan nem értem az ilyesmit.

Gondolom a szex gumiban rosszabb, mintha nincs szex.

2018. aug. 23. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Replás suttyókkal ne akarj közösülni. Meg orálozni se, mert úgy is elkapható csomó minden! Csak ezt már annyira nem hangoztatja senki, mert tisztára prűdek a "szakemberek" is.
2018. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Jobb is, hogy még a találka előtt kibukott ez, ennek a gyíknak egyszer le fog esni a farka valami betegségtől.
2018. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mennék bele alkalmiba gumi nélkül, ez alap. Nem is értem, egyes pasik ezt hogyan képzelik? Ők egy kicsit sem tartanak a nemi betegségektől? Örülj neki, hogy eltűnt, vele sem lesz már problémád.
2018. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!