Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgatlot be szedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgatlot be szedtem tegnap kezdődött meg a 7napos szünet de még mindig nem jött meg valaki járt már így vagy tudja mitől lehet esetleg?

Figyelt kérdés

Most kezdtem szedni nem rég a Jangee nevű fogamzasgatlot de nem jött meg még a terhességet kizártam mert mindig védekeztünk ovszerrel és sose lyukadt ki eddig.



Szóval nem tudom mi lehet az oka



2018. aug. 19. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szombaton kell beszedni az utolsó szemet, és kedd reggel szokott megjönni. Majd megjön, ne aggódj. De az első hónapban az is lehet hogy nem. 3 hónap az az idő ami alatt be kell állnia. Utána aggódj.
2018. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ezután ne vegyen be 7 napig tablettát. A hét tablettamentes nap alatt (amit tabletta- vagy gyógyszermentes hétnek is neveznek), vérzésnek kell kezdődnie. Ez az úgynevezett \"megvonásos vérzés\", ami rendszerint a gyógyszermentes hét 2. vagy 3. napján kezdődik.

Az utolsó Jangee filmtabletta bevétele után a 8. napon (azaz a tablettamentes hét utáni első napon) kezdje el a következő csomag szedését, függetlenül attól, hogy tart-e még a vérzés."


Lehet,hogy neked csak a 6-7.napon fog jelentkezni a megvonásos,lényeg,hogy jelentkezzen.

2018. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget.
2018. aug. 19. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a 7. napon se jön meg a megvonásos vérzés, csinálj egy tesztet. Ha negatív (márpedig nyilván negatív lesz), akkor kezdd el nyugodtan a szokott időben a következő levelet. Ha a második 7 napos szünetben sem jelentkezik vérzés, akkor menj vissza a nőgyógyászhoz, aki felírta. Nekem az 5-6. napon szokott kezdődőnk a vérzés. Gumit tök felesleges használni, ha fogamzásgátlót szedsz. Mindkettő külön-külön is tökéletesen véd.
2018. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm .

Igen tudom de az elso hónapban még nem véd ezért használtunk mert most kezdtem el szedni a fogamzásgátlót gatlot.

2018. aug. 19. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:

De véd az első hónapban.


"Ha a Jangee filmtabletta szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (például óvszert) is kell alkalmaznia."

2018. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem baj így biztosabb volt az egész.
2018. aug. 19. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!