Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy problémám van :S Akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy problémám van :S Akkor voltam együtt a barátommal amikor megjött, pont az első napon! Kiszakadt a gumi, másnap mentünk esemény utániért! Viszont még most is megvan :S Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Lehet hogy a gyógyszer miatt van a hormontartalma miatt? Nagyon félek
2010. jún. 21. 14:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom amiért tőlem kell megtudnod, de a menstruáció nem egy napig tart.
2010. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom!!!!!kedden jött meg, és már hétfő van!!! nekem általában 5 napig tart és ha jól számolok akkor szombat legkésőbb vasárnapig kellett volna! És most ez nem tudom mit jelent!!
2010. jún. 21. 14:41
 3/22 anonim válasza:
Hülye!(ezt az 1."válaszolónak" írtam) Attól még lehetsz terhes, hogy egyszer megjött, de ha kaptál esemény utánit, akkor biztos hogy nem! Az, hohy megjött, teljesen normális, képzeld, ha leállna!
2010. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Rosszat miért jelentene?Valószínű h a tabletta hatása
2010. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lett semmi baj. A gyógyszertől előfordulhat, hogy tovább megvan.
2010. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kedves 14:41. Miért is vagyok hülye? Hol írta a kedves kérdező kisasszony, hogy mióta menstruál? Most kiderült, hogy egy hete, ami messze nem abnormális.
2010. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Elnézést akkor én vagyok a hibás, igaza van tényleg kihagytam! Csak kissé stresszes vagyok! Egyébként nekem azt mondták, és utána is olvastam, hogy ha valaki menstruál akkor kisebb az esélye, hogy teherbe esik, persze nem 0. Ebben is bízom, hogy alapból is kevés lenne az esélye, és még bevettem egy ilyen tablettát is... ha tesztet szeretnék csinálni, akkor mit kell nézni, a menstruáció végét, vagy az aktus időpontját, hogy attól számítva hány nap?
2010. jún. 21. 14:50
 8/22 anonim ***** válasza:
nem leszel terhes, mert bevetted azt a tabit.. nyugi.. amugy mit vettel be??
2010. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

rigesoft, viszont két hónappal ezelőtt is volt egy ilyen eset, akkor is kiszakadt, akkor escapelle-t vettem be! Lehet emiatt van most meg ilyen sokáig? De ez is inkább ilyen barna... sok barna... kicsit megrémiszt

Épp most akartam elkezdeni szedni a fogamzásgátlót, csak meggondolatlanok voltunk... és inkább elhasználtuk az utolsó gumit előtte... ami sikeresen kiszakadt

2010. jún. 21. 15:04
 10/22 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos nem ciánkapszulát...:S
2010. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!