Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Napi harmadszori együttlét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi harmadszori együttlét után, eseményutánival mekkora a terhesség esélye?

Figyelt kérdés

Pénteken háromszor is lefeküdtem a barátommal, mikor utoljára, elszakadt a gumi (durex), és későn vettük észre. 8 óra múlva vettem be egy escapelle eseményutánit, jelenleg rosszul érzem magam, fáj a fejem és ingerlékeny vagyok, menstruációm távoli.


A másik probléma, hogy egy hónapon belül sajnos a 2. es. utáni volt (az is gumielszakadás miatt), s ennek következményeivel kell számolnom.



Mekkora valószínűséggel lehetek így terhes? Escapelle mennyire hat?



2018. aug. 27. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha vagytok olyan hülyék h 3x is védekezés nélkül fugtok van rá esély

Még akkor is ha szakaf az óvszer

Az eseményutáni nem mindenkinek használ

De egy ki b..szott nagy hormon bomba ami tönkre cseszi a csaj szervezetét


Felelősséget kellene válallni és úgy dugni

És nem ész nélkül mint a patkányok azt csodálkoztok ha szaporodtok


24N

2018. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

1 hónapon belül nem ír fel a doki eseményutánit

Ugyanis ez egy lórugásnyi hormon bomba

Félévente 1x alkalmazható

Azaz 1 évben 2x hibázhatsz


24N

2018. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mind a háromszor védekeztünk (nyilván nem ugyanazon gumival), s harmadszorra szakadt el.
2018. aug. 27. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljátok meg rendesen használni a gumit. Ezen az oldalon annyi balfék van, akinél kiszakad. Nálam hogy az istenbe nem szakadt ki soha egy sem az évek során?! Hihetetlen. Készülj rá, hogy a hormon borzasztóan összezavarja a ciklusodat. Azon se csodálkoznék, ha hónapokig összevissza véreznél, vagy ha abszolút nem menstruálnál. Basszus, ha ennyire bénák vagytok, írass fel fogamzásgátló tablettát. Mondjuk 2 esemény utáni bevétele után jelenleg azt is marhaság lenne elkezdeni, nagyon felborítaná a ciklusodat.
2018. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Korábbi hozzaszolok! Legalább ok megtettek amit kellett és beszereztek gyógyszert!! "szerintem sokan erre se képesek!! Igen elszakadt a gumi, leirhatjatok 3x is vagy 20x is, hogy jaaj de hogy tehettetek!! Változtat vmit a helyzeten már!? Hát nem!!! Akkor most nézzük azt hogy ebben a helyzetben mit lehet tenni és válaszolni a kérdésre vagy segíteni, a kérdező.



Kedves kérdezo!

Ha időben bevetted a 72oras tablettát, akkor most várj és ha nem jön meg tesztelj... A terhességre mivel bevetted időben a gyógyszert kevés rá az esély.

2018. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Escapelle-ben kétszer annyi hormon van, mint egy sima fogamzásgátlóban. Súlyos következményei lehetnek.


Az esély megvan arra, hogy terhes legyél, de nyilván sokkal kisebb, mintha nem vettél volna be időben eseményutánit.


Lehet nem voltál elég nedves szex közben, ezért szakadt ki a gumi, vagy mikor kinyitottátok a csomagot megsértettétek a felületét körömmel.


Legyetek elővigyázatosabbak, az Escapelle nem játék..

2018. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldás, tanuljátok meg a gumit rendesen használni, és ne használjatok mellé pl. olyan síkosítót, ami a szakadását okozhatja.
2018. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy ezen az oldalon hogy képes mindenki havonta 3 gumit elszaggatni. Tizenévig védekeztem óvszerrel, SOHA nem szakadt ki.

Ha nem tudjátok normálisan használni, akkor havi két esemény utáni helyett inkább válts rendszeresen szedhető tablettára, még az is jobb, mint ez.


Egyébként nem gondolnám, hogy sok esély van a terhességre, az esemény utáni elég megbízható, ha időben beveszed, 96-98%-ban hat. (És ugye alapból csak kb. 20% esély van a terhességre ovuláció esetén is, és még annak a 20%-nak a 96-98%-át megakadályozza..)

2018. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!