Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Trombozis az esemeny utani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trombozis az esemeny utani tabletta 'mellekhatasa'?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyire valoszinu hogy trombozist kaphatok, ha Ellaone esemenyutanit veszek be ugy hogy e honapban mar bevettem egy esemeny utani tablettat, ami escapelle volt...


Mindketszer kiszakadt a gumi, es ha nem eppen ovulaltam volna a megutobbi esetben, akkor nem is vennem be, de mivel pont kozepidos voltam, lehet be kene venni.


Elolvastam a tajekoztatot, ott nem volt errol szo, a trombozisrol.

Utananeztem neten, ahol sokan mondtak, hogy mivel nem osztrogen van benne, ezert nem valoszinu a trombozis.


Ket nogyogyaszt felhivtam, egyik szerint van ra esely (ha genetikailag persze mar a szervezet ki van ra teve - amit en nem tudok mert meg nem voltam ilyen fajta vizsgalaton) es a masik nogyogyasz azt mondta hogy csak nagy hormonloket es komolyabb bajom nem kene hogy legyen.


Lenyegeben ismet a neten tudakoznek, csak hogy van e valakinek tapasztalata ilyenben, hogy kettot vett be egy honapon belul?


2018. aug. 31. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell azt hazudnod, hogy kiszakadt a gumi, mert tegnap is kiírtál ezzel kapcsolatban egy kérdést. Jó tudom azért csinálod, hogy ne oltsunk le, mert megszakítással "védekeztél" másodjára, de ezzel csak a guminak csinálsz negítv reklámot ok nélkül, a sok tini meg inkább szedi a tabit, "mert a gumi úgyis kiszakad".


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__..


Mi írtuk, hogy ne vedd be, ennek ellenére még mindig itt kérdezgetsz. Mit vársz tőlünk? Itt nem nőgyógyászok vannak.

2018. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem lesz tőle trombózisod, az esemény utáninak nincs ilyen hatása, mert csak gesztagén van benne.
2018. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezz csak az a baj, hogy kétszer egy hónapon bellül nem fognak esemelyutánit felírni.
2018. szept. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!