Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex után másnap elkezdeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után másnap elkezdeni a fogamzásgátló szedését, lehetek terhes így?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Úgy tudom hogy a fogamzásgátlót a menstruáció első napjával kell elkezdeni szedni. Máskor csak úgy random nem lehet elkezdeni. De ha már megjön akkor nem valószínű hogy terhes vagy.
2018. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamint a fogamzásgátló sem hat egyből...
2018. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy megjön nem jelenti azt hogy nem vagy terhes az első hónapokban elég gyakori hogy megjön.


Egyébként így simán teherbe eshetsz mivel az aktusnál nem védekezel ez nem esemény utáni tabletta hanem fogamzásgátló ami nem hat azonnal.

2018. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A tabi nem hat visszafelé és a menstruációhoz kötött az elkezdése.
2018. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló a jövőbe hat, nem pedig vissza a múltba!

Szóval lehetsz.

2018. szept. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Most én is ugyan azt írtam mint a többi még is le lettem pontozva más meg nem. Érdekes ez az oldal.
2018. szept. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!