Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hete menstruálok a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete menstruálok a fogamzásgátló miatt, ez normális?

Figyelt kérdés

Múlthét kedden kezdtem el szedni a Ditinell fogamzásgátlót a menstruációm első napján, ahogy azt a gyógyszer írta. Azóta folyamatosan vérzek, már lassan 2 hete.

A kérdésem igazából az lenne, hogy ez normális, és, hogy meddig fog még tartani? mert eléggé kellemetlen.


2018. szept. 7. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A vagina vérzése nem a szexualitás kategóriába tartozik. Légyszíves ne itt gusztustalankodj.
2018. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, normális.
2018. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Felháborító... Még engem pontoznak le. Leszakad a pofám. Kikúrt menstruátorok
2018. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem menstruáció, hanem köztes vérzés. Az első 3 hónapban normális. Nem szokta még meg a szervezeted.
2018. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális kategória, fogamzasgatlas. S a fogamzásgátlórol kerdezett.

A mestruáció pedig egy termeszetes folyamat kedves fanyalgó.


Kérdező! A fogamzásgátló mellett nem mestruálsz. Majd megvonasos vérzeseid lesznek. Most próbálja a szervezeted megszokni a fogamzásgátlót. De ha nem múlik vagy nagyon fáj, kérdezd a nőgyógyászod.

2018. szept. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetes a menstruáció, de ő nem menstruál. Csak haldoklik a nőiessége. Aztán majd megy nőgyógyászhoz, hogy itt viszket, ez fáj, halszagú... Kicsit később meg olyan lesz, mint a Szahara, de az már nem jön helyre. Bizony!


Az SHGB szint már nem fog lecsökkenni, hiába hagyja abba a bogyót. De nekem mindegy. Gondolom ha ilyen nagy lány, akkor menő tangabugyit hord, hogy még több esély legyen a hüvelyfertőzésre. YUMMI :P

2018. szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%-os ne okoskodj már. Az első 3 hónapban előfordul a köztes vérzés. Ez teljesen normális, mert idő kell a szervezetnek, hogy megszokja a fogamzásgátlót. Én pl nem véreztem, más meg igen. De ettől semmi baja nincsen a kérdezőnek. Valószínűleg az első megvonásos vérzéssel el is fog múlni.
2018. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!