Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után hat a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hat a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Symicia fogamzásgátlóról lenne szó. A menstruáció 5. napjától lett elkezdve szóval elméletileg a második levél első tablettájától kezd hatni.


Ha a második levél második napján, a gyógyszer szedése után történt aktus akkor nem lehet belőle gond igaz?



2018. szept. 10. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Olvassuk el együtt amit írtál, és amit a betegtájékoztató írt.


Ha a második levél szedésekor már hat, és a második levél van épp szedve, akkor hat, vagy nem?


Jó találgatást!

2018. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kérdező csak fél.


Amikor én bementem a nőgyógyászhoz és megkérdeztem, csak mosolygott rám, és az volt a válasza, ha nem hagytam ki egyet sem, akkor hat.


Én is Symiciát szedek.

2018. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye értem hogy hat, csak megerősítést szerettem volna, hogy ne kelljen ezen aggódnom és tesztet vennem.
2018. szept. 10. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Tájékoztatót luxus olvasni okoska???!
2018. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Nem akartam senkit megbántani, csak értelmetlennek tartom a kérdést.


Kérdező! Nem kell aggódnod, nem lesz baj, vigyázzatok egymásra. Tapasztalatból mondom hogy ha veszel egy tesztet, hamarabb megnyugtat mint ha én írok neked látatlanaban egy választ. Megéri megvenni, nem azért mert van esély arra hogy pozitív legyen, hanem mert téged megnyugtat. Persze az is valahogy egy hét után mutat jó eredményt de inkább egy hét után nyugodj meg mint egy hónapig stresszelj.


Szép estét!

2018. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban további védekezést (például óvszert) kell alkalmaznia."


Magyarul az 1. levél 7. szeme óta védett vagy. Tessék elolvasni a tájékoztatót! Nem gyújtósnak adják.

2018. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!