Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo es allergia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo es allergia gyogyszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Az lenne a kerdesem , hogy fogamzasgatlot szedek amit mindennap 12 orakor veszek be este pedig olyan 22 ora kornyeken allergia gyogyszert . Szedheto egyutt a ketto ugy hogy nem üti ki az allergia gyogyszer a fogi tabit? Az allergia gyogyszer neve cetirizin ep .

Koszi elore is !



2018. szept. 10. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost vagy olvasd el a tájékoztatót!!!
2018. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elolvastam semmi nincs rola , orvosom meg regen azt mondta nincs gond vele foleg ha nem egy idoben szedem csak megjelent valami barnas folt a bugyimon es megijedtem hatha nem ved a tabletta es akkor baj van mert volt szexuális együttlét ...
2018. szept. 10. 21:20
 3/12 anonim ***** válasza:

S megis mi lenne az a barna folt.


Gondolom, ha zavarná a kettő egymást, ne irta volna fel a doki. Mar ha jó orvos.

2018. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazabol meg 2 eve szedtem egyutt a kettot akkor kerdeztem meg a nogyogyaszt hogy lehet oket egyutt szedni es akkor mondta hogy nyugodtan csak ha nagykn felek vegyem be az egyik reggel a masikat este . Mivel ket eve nem volt baj mert akkoris volt kapcsolatom es ugyanugy voltunk egyutt a párommal , igy most is felirattam mert nagyon allergias vagyok . Eddig nemis aggodtam rendben szedtem oket meg hagyva a 12 orat egymas kozott de ma eszre vettem egy kis foltot a bugyimon ami aggaszt igy ezek utan :/
2018. szept. 10. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:

"A cetirizin tulajdonságainak köszönhetően nem várhatók kölcsönhatások más gyógyszerekkel."

[link]

Ha a fogamzásgátlód leírásában sincs benne, hogy ne szedje együtt antihisztaminokkal, akkor nem valószínű, hogy hatással lennének egymásra.

2018. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Roxanellet szedek es nem irja a betegtajekoztato , mar ellenőriztem oket :) csak hat az a kis folt aggaszt :/
2018. szept. 10. 22:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs hatással rá. A barna folt valószínűleg köztes vérzés volt. Fogamzásgátló szedése alatt néha előfordul.
2018. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ceterizint szedtem fog gátló tabival együtt több évig mindig hatott arra nincs hatással orvossal egyszerre volt h kiirattam pl allergiagyogyszert amikor venykotelest szedtem és ő is szólt volna ha nem lenne szabad
2018. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egyik tajekoztatoban sincs benne, akor nem okozhat bajt
2018. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon Koszonom !! Megnyugodtam :)
2018. szept. 11. 06:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!