Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaringet használók! Melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaringet használók! Melyik nap kell akkor feltenni az elso gyűrűt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal kiprobalnank ezt a fogamzásgátlási módszert. A betegtajekoztaton az van hogy a menstruáció elso napján kell feltenni (mint a foggatlo tablettát is elso naptól kell szedni) de a nodokim mondta hogy nem hanem a 2-5.nap kozott..:D most megkavarodtam.Hogy a helyes?

+ a gyógyszerész mondta hogy hasznalat elott a hutobe tároljam. Ez rendben van?Nem tudom hany fokos a hűtő de eleg hideg ugye nem lesz baja?

A masik hogy eleg rovidek az ujjaim es felek hogy nem birom olyan magasra felnyomni.Kb 10 centire tudnam. ez rendben van?Mennyire kell hogy magasan legyen?Csak felek hogy mivel belul csúszok az anyag elasztikus hogy vissza vissza fog csuszkalni.

Illetve mikor ellenorizgetem tiszta kézzel hozzaerek ,furdes kozbe ,furdokbe valamennyi viz felmegy ez okozhat gondot?


Elore is koszonom!:)


24L


2018. szept. 20. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló esetében is szoktak olyat tanácsolni a nőgyógyászok, hogy ne a menstruáció 1. napján kezdje el a páciens, hanem a 2-5. napon. Ez elméletileg azért jobb, mert így nagyobb eséllyel nem lesz köztes vérzés. Csak ugye így nem véd az 1. naptól. Mondjuk szerintem ez nagyon egyénfüggő. Én az 1. napon kezdtem a fogamzásgátlót, és nem volt köztes vérzésem. Szerintem te is az 1. napo tedd fel, akkor rögtön véd.


A hűtő biztosan elég hideg, ne aggódj.


Annyira tedd fel, amennyire csak tudod. A hüvely normál állapotban csupán 7-10 cm hosszú, nem is nagyon tudnád mélyebbre tenni.


Nem tudom, szokás-e ellenőrizgetni, én erről még nem olvastam sose. :/

2018. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!