Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaringet használok, Május...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaringet használok, Május 17-én kezdődött volna az 1 hetes szünet de én újat kezdtem h ne jöjjön meg, amit lehet is használati utasítás szerint. Szombat óta viszont olyan mintha megjött volna pedig még bent van. Ilyenkor tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés
Azt írja hogy pecsételő/áttöréses vérzés lehet,de ez nekem nem tűnik annak..pont egy héttel később kezdődött ez mint ahogy alapból megjött volna.

2017. máj. 29. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Bezavart a hormonháztartásodnak. Orvost is kérdezz erről.

Használtam én is. Egy ideig rendben volt. Utána kb 1 év szünetet tartottam. Utána meg betettem első nap..és tartott kb 3 hétig...amíg ki nem vettem orvosom tanácsára.

2017. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél működik hogy nem jön meg ha újat kezd. Az áttöréses vérzés pont ezt jelenti: nem kéne vérezned, de mégis vérzel.
2017. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!