Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a menstruációm 1 hete,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menstruációm 1 hete, sok stressz ért mostanság (szüleim válása) és sokat fogytam, tudo, hogy ezek befolyásolhatják de még is félek egy kicsit. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam a barátommal és nem védekeztünk csak megszakítással, mivel termékeny időszakomban voltam, vettem esemény utáni tablettát. E miatt is késhet? Kérlek adjatok valami tanácsot.

2018. szept. 20. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha vettél be esemény utánit, nem kell aggódnom. Az esemény utáni bőven elég ahhoz, hogy utána hónapokra összezavarja a ciklusod, várj türelmesen. A stressz is rátesz egy lapáttal, szóval nyugi.
2018. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aggódnod*
2018. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, vannak előjelek, néha görcsöl a hasam és fáj a derekam mint menstruálás elött, de még semmi.
2018. szept. 20. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek simán lehetnek mellékhatások is. Az esemény utáni arra van, hogy ha az elsődleges védekezési technika csődöt mond, legyen második opció. Nem gumi helyett kell használni. Ne megszakítással "védekezzetek"! Nagyon max félévente egyszer lehet alkalmazni.
2018. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!