Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettához...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettához szükséges vérvétel, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma voltam nőgyógyásznál tablettát íratni, azt mondta hétfőn menjek vérvételre (kaptam a laborra beutalót de időpont nincs rajta) és két hét múlva kell visszamennem a dokihoz. A problémám az, hogy már itthon jutott eszembe, hogy hétfőn nem tudok elmenni a vérvételre. Keddi napon is mehetek? Illetve ez a vérvétel von maga után valamilyen költséget? Előre is köszönöm a válaszokat!

21/L



2018. szept. 28. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Ennyire életképtelen vagy??! Hívd fel az orvosod és kérdezd meg....
2018. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%

21 évesen nem lehet ember ennyire sötét...

Eddig anyukáddal jártál orvoshoz?

A labor beutalóval bármikor elmehetsz vérvételre. Mivel beutaló, és gondolom nem fizetős nőgyógyásznál voltál, hanem sztk alapon, így nincs semmilyen költsége a vérvételnek.

2018. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tb alapon megy,tehát külön nem kell érte fizetni,bármikor mehetsz.

(Én kérek elnézést a többiek nevében,hogy lehurrogtak..)

2018. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!