Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet az oka, hogy egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy egyes óvszereket rosszabbnak tartanak a többinél?

Figyelt kérdés
Én konkrétan a 'Drex'-re gondolok,de a többiről is érdekel a véleményetek. Sokan emlitik itt is, hogy könnyen szakad, de nem lehet, hogy a helytelen használat és tájékozatlanság miatt, vagy gyártásból eredne? Pl nagyobb a srác mérete, mert azt hiszik mindegyik óvszer ugyan akkora és azért szakad, vagy mert helytelenül húzzák fel? Csak azért érdekel, mert nekem nem volt vele gondom, de kezdek 'parázni'. Alapvetően nekem az 53mm tökéletes, a többinél lötyög,

2018. okt. 8. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy ovszer se szakadt el meg, szimplan benak, vagy azt hiszik nagyobb a farkuk 29N
2018. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legismertebb márka, sokan használják, persze hogy több szakad. Mindenki attól fél, ami egyszer már elszakadt nála.
2018. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!