Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni, a menstruációm első napján vettem be (este 5kor) és másnap elmúlt a menzeszem. Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
persze hogy...a fogamzásgátlót nem a menstruációd első napján kellett volna bevenni hanem amikor már elmúlt....így nagyon összekeverte a hormonrendszered....vkinél rögtön helyre jön vkinél pedig 3 hónapig is eltarhat
2010. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
de az első napon kell bevenni, előző. nem értem honnan veszed, hogy nem. amúgy igen, teljesen normális, van akinek elmúlik tőle, van akinek felerősödik.
2010. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos mondja meg, hogy hányadik napon vedd be, kedves első. Remélem Te nem szedsz fogamzásgátlót, ha még ennyit sem tudsz... Van, akinek pl. első napon kell (nekem is), van, akinek 5. napon... Szerintem is normális, ha elmúlt, bár fura, hogy egyetlen tabletta ekkora hatással volt a szervezetedre. Az első hónapban ne ijedj meg, ha ilyesmiket tapasztalsz, nekem pl. végig volt vérzésem egész hónapban. Ha mondjuk már a 3. hónapnál tartasz és még mindig ilyen gond van, akkor jobb, ha elmész az orvosodhoz. 19/L
2010. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szécsiné B. Andrea válasza:
Nem a doki mondja meg mikor kell bevenni a tablettát hanem a gyógyszer betegtájékoztatója vagy a gyógyszerész, de e4gyébként ez az összetételtől függ.
2012. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!