Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan aki az előváladé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki az előváladéktól lett terhes?

Figyelt kérdés
A csapból is az folyik hogy ettől is terhes lehet lenni de nekem az ismerőseim között nincs ilyen...van aki így lett terhes?

2018. okt. 16. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Az unokahúgom rá az élő példa, hogy lehet...
2018. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Teherbe lehet esni tőle, igen, ha előtte x időn belül már volt a pasinak orgazmusa, mert akkor kerülhet sperma az előváladékba. Mi 6 éve szexelünk megszakítással, és nincs baba, mivel ha második menet is van, az már csak gumival.
2018. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen logikus hogy a második menettől lehet ...de hogy az elsőnél? (Fogamzásgátlót szedek engem nem érint ... de tényleg érdekel a kérdés)
2018. okt. 16. 22:24
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
en is mindig megszakitassal szexeltem. de azert ez nem vedekezes inkabb orosz rulett. a fogamzasgatlo tabletta sem 100 sem az ovszer de sokkal biztonsagosabb a szex mint megszakitassal de legallabb kevesbe is elvezetes legalabbis szamomra...
2018. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Ezért jó a vaszektómia

! De egyébként a 2.# jól mondja! Annyival kiegészítve hogy én pl. amíg nem köttettem el magam sokszor sexeltem 2. 3. sokadik menetet is akár gumi nélkül,DE odafigyelve,ilyen 30 perc/1óra kihagyással,alapos p*c*mosás után,meg elélvezést követően min 1-2 pisilés után hogy átmossa a rendszert,évekig bevált így,de persze rizikó.

2018. okt. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 momoka 2002 ***** válasza:
84%
Az elovaladek mindig tartalmazhat spermiumot.en 17 voltam, elso aktus megszakitassal. Pont a petteeresem idopontjaban voltunk egyutt. Ma 16 eves.
2018. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mai napig nem tudsz róla, hogy az apja az aktus előtt kiverte, hogy tovább bírja.
2018. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

[link]


Hiába nyomjátok, hogy az előváladékban nincs spermium, csak akkor, ha előtte volt ejakuláció, ez nem igaz. Itt a bizonyíték, el lehet olvasni a cikket. Le is van botnva egy táblázatban, hogy hány napos önmegtartóztatás után történt a vizsgálat, és bizony, 1-2, sőt, még 6-7 nap után is előfordult, hogy volt benne spermium.


Egyébként meg az összes hülye azt hiszi, hogy ő királyabb, mint a többi, és ki tudja húzni időben, aztán mégsem.

2018. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberfüggő.

Van akinek könnyű teherbe esni még az előváladéktól is, viszont vannak olyanok, akik hosszas próbálkozás után sem esnek teherbe.


Az előváladékban pedig igenis lehet sperma és teherbe lehet esni tőle. Aki nem esik így teherbe, az szerintem ha élesben próbálkozna akkor se sikerülne neki a terhesség könnyen.

2018. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt is hallottam, hogy fiatalabb férfiaknak/fiúknak több sperma van az előváladékban.

Nekem nagyon bevált a megszakításos módszer, de lehet hogy csak szerencsém volt. 5 éven át sem estem teherbe. Amikor a babán dolgoztunk, akkor is 1,5 évbe telt belémélvezés ellenére, hogy teherbe essek. Viszont mi már 30-on felüliek voltunk, nem a legtermékenyebb korban, a férjem állandóan a radiátor mellett süttette a golyóit a számítógép előtt töltve órákat, simán lehet hogy egy másik férfi megszakításos védekezéssel két pillanat alatt teherbe ejtett volna. Viszont gyógyszert nem szedhetek, gumiban nem élvezem és emiatt veszélyes, mert nem nedvesedek és rendszeresen kiszakad, szóval alkalmi szexkapcsolatokat nem könnyen létesítenék.

2018. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!