Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Méhszájsapka (FemCap) ÉS...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méhszájsapka (FemCap) ÉS megszakításos védekezés együtt mennyire hatékony? Spermicid szerek nélkül.

Figyelt kérdés
Nem találtam e kettő módszer kombinálásának hatékonyságáról részletes információt, bízom benne, hogy esetleg valaki tud mondani valami okosat. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 18. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Sztem teljesen. 99.9... Nalunk csak a megszakitasos is elegendő. 10 éve. Plusz szeretővel is,tehát nem a férj meddő, pláne, hogy lett két gyerek, mikor akartuk is őket.
2018. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Én is valahogy így gondoltam. Nyilván feltételezve, hogy megtanulom jól felrakni a méhszájsapkát, az a kevés spermium, ami matematikailag lehetne az előváladékban csak nem képes áttörni magát rajta... :)


Amúgy egyelőre fogamzásgátló tablettát szedek, úgyhogy ha váltanánk erre a módszerre, akkor lenne időnk még a tabletta (majdnem) biztos védelme mellett kikísérletezni a tökéletes felhelyezést.


Szívesen fogadok még véleményeket, esetleg tapasztalatokat. :)

2018. okt. 18. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

10 éve mi is megszakítással védekezünk. Sikerrel.

Az előváladékban gyakorlatilag nincs spermium. Amikor van akkor az előző ejakuláció után mosódik ki a hugycsőből. Így a 2. menet nálunk mindig gumis.

Ha van termékenységi tudatot, akkor szinte 0-ra tudod csökkenteni az esélyeket.

2018. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Én pharmatex tablettát használtam megszakítás mellé, lehet nem olyan macerás mint a méhszájsapka. :)
2018. okt. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt nem szeretném. A méhszájsapka érdekelne, ha olyan hatásos, amilyennek tűnik (megszakítással kombinálva).
2018. okt. 19. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Fél éve védekezünk Femcap plusz megszakítás plusz contragel kombóval, hetente kb. 1x vagyunk együtt. Nemrég volt egy kémiai terhességem. Szóval aki egyáltalán nem akar gyereket, annak inkább mást ajánlanék saját tapasztalatom alapján.
2019. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!