Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A mai fogamzásgátlók már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fogamzásgátlók már megbízhatóbbak mint mondjuk a 10-15 évvel ezelőttiek?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan arányban csúszhat be egy baba mint anno?

2018. okt. 21. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

A régi fogamzásgátlók szerintem még jobbak voltak hatás terén, mint a maiak, ugyanis jóval több hormont tartalmaztak, ott konkrétan hónapok kellettek, hogy egyáltalán kiürüljenek, nem volt elég egyetlen nap, mint a maiaknál. Pont ezért jóval több volt a mellékhatásuk is.

Amúgy semmi gond nincs a fogamzásgátlókkal, csak szedni kell pontosan és figyelni arra, hogy mi csökkentheti a hatását és olyankor kiegészítő védekezést kell alkalmazni.

Én össz-vissz több, mint 4 évig szedtem, nem lettem terhes mellette. Most nemrég kezdtem újra szedni, és nem vagyok terhes.:)

2018. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem pontosan tudom. De gondolom igen. De esélye mindenféleképpen van!
2018. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan az. Csak a nevük más. 15 éve is volt már szélessávú internet, meg fogamzásgátló is...
2018. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Korszerűbbek inkàbb, mint a régiek.

De, nem 10-15 éves tàvlatot nézve, hanem inkàbb 25-30 éve lévőket nézve.

Abban az időben, ha egy nő terhes lett gyógyszer mellett, gyakran elvetették, mert nem volt biztos a gyerek jó fejlődése.

Ez ma màr nincs így, most abbamarad a gyógyszer szedése és ki lehet hordani a babàt.

A másik, meg a kiürülési idő, amit màr leírtak.

2018. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!