Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hova tudnek fordulni esemeny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tudnek fordulni esemeny utani tablettaert Budapesten, ha nincs a lakcimkartyamon, hogy Budapesten lakom?

Figyelt kérdés

Szexeltunk a baratommal, mikor eszrevettuk, hogy elszakadt az ovszer. Meg soha nem

Volt ilyen velem, nagyon megijedtem.

Par napja mult el a menstruaciom, es meg nem elvezett el a baratom, szoval keves ra az esely h teherbe essek, de azert megis van.

A problema viszont az, hogy videken lakok, viszont nem tudok hazamennk jo par napig, de pesten meg nem vagyok bejelentve, es nem tudom, hogy most hova/kihez tudnek fordulni.

Valaszokat elore is koszonom.

19/l



2018. okt. 25. 04:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha neked vagy a barátodnak van pénze akkor elmész magánrendelőbe, egyből kapsz időpontot. felírják a gyógyszert aztán ennyi. 14ért gyógyzerrel együtt kilehet hozni.
2018. okt. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik kerületi szakorvosi rendelőben jelentkezz a nőgyógyászati szakrendelésen, nyitáskor, és mondd meg, hogy nincs időpontod. Lehet, hogy sokat kell várnod, de bejutsz, és fölírják.
2018. okt. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik nőgyógy rendelésre elmész, a "recepciónál" bejelentkezel, kivârod a sorod, szólítanak. Régebben ugyanígy jártunk mi is, csak vidéken
2018. okt. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik szülészeti ambulanciáb felírják
2018. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem élvezett el benned a párod, akkor csak a testeddel cseszel ki. Az esemény utáni nem cukorka. Olvass utána, hogy a beszedése milyen következményekkel jár.
2018. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, sikerult, elmentem nogyogyaszati szakrendelesre. Kaptam is gyogyszert, be is vettem mar.

Tudom, hogy nem jo a szervezetemnek, de most nekem nagyon nem ferne bele az eletembe egy kisbaba :(

Es az a baj, h az esemeny utani nelkul van ra esely. Es nem akarom h legyen ra esely.

(Persze tudom h az esemeny utani sem 100%os)

2018. okt. 25. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Elélvezés nélkül, menstruáció után pár nappal az esély kb 0.01%

Persze a te dolgod, hogy mit csinálsz a szervezeteddel. :)

2018. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Ja, kb. a zeroval egyenlő esély volt rá, de tedd tönkre a szervezeted nyugodtan 😅
2018. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!