Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagyhatom a jelenlegi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagyhatom a jelenlegi fogamzásgátlót a levél felénél?

Figyelt kérdés

Még 12 szemem van hátra, de olyan mellékhatások jöttek ki, amik teljes mértékben ellehetetlenítik a mindennapjaim. Egész nap puffadok, görcsöl a hasam, mintha hasmenésem lenne, de amúgy meg székrekedésem van tőle. Hiába szedek probiutikumot, úgy voltam vele, hogy a levél végéig valahogy kibírom... De nem, ma se tudtam bemenni az egyetemi órákra. Nem engedhetem meg, hogy többet hiányozzak.

Eddig másik gyógyszert szedtem, semmi gond nem volt vele, csak az orvos egy kicsivel enyhébb dózisút írt fel, hogy azt próbáljam ki. Vissza szeretnék majd térni az előzőre, de az orvoshoz későbbre kaptam időpontot. Van még az előző tablettámból egy levél. Ha a jelenlegit abbahagyom most, tartok egy 7 napos szünetet majd elkezdem újra régit, mennyire fog ártani?

Köszönöm előre is a segítséget!



2018. okt. 29. 23:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy természetesen ilyen esetben használnánk kiegészítő védekezést, habár jelenleg tényleg nagyon pocsékul vagyok...
2018. okt. 29. 23:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezesetben abbahagyhatod most a levél közepén. Bár én tuti nem kezdenék el újabb leveket a másikból, inkább pihentetném a szervezetemet a gyógyszerváltások után.
2018. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk mi lenne ha megkérdeznéd az orvosod??! Vagy nem megy??!
2018. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk mi lenne, ha először értelmeznéd a kérdést és arra válaszolnál?
2018. okt. 30. 20:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagy nem megy? :o
2018. okt. 30. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!