Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első aktusra késleltetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első aktusra késleltetős óvszer? (18f)

Figyelt kérdés
Ilettve Ti használjátok, és mennyit lehet vele húzni az időn ?

2018. nov. 7. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőre simát használjátok. Később lehet késleltetőt, extra vékonyaf, bordázotatt vagy amit akarsz. De első szerintem jobb egy teljesen szimpla gumival.
2018. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Első aktushoz több óvszer. Egyszerűbb ha tudomásul veszed, hogy elsőre hamar elmész.

Tudom az itt fórumozók 90%-a már első alkalommal fél óráig bírta és a lánynak is 3 orgazmusa volt. De most beszéljünk az átlagemberekről.

A lényeg, hogy a hangulat fennmaradjon, ne ess kétségbe. 18 évesen általában néhány perc után ismét akcióképes az ember. Akkor már egy kicsit lenyugszol és hosszabb ideig fog tartani. Síkosító legyen nálatok nehogy szárazon kelljen fűrészelni.

2018. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Ne azért legyen több óvszer, hogy egyszerre húzd fel, hanem készülj több menetre.
2018. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!