Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A szex előtti vizeletürítés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex előtti vizeletürítés valóban megment a terhességtől?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor csináltuk így, hónapokig, soha nem lett semmi, sőt néha még úgyis, hogy nem ürített előtte. A lényeg hogy a napokban szakítottunk, de még egy ágyban alszunk ameddig nem költözünk, és valahogy megtörtént a szex. Pisilt előtte, szándekosan hiteles forrásból olvastam, webbetegről, hogy vizelet ürítés után nem nagyon kell aggódni, hiszen ha bármi sperma maradna, az kiüríti. Emiatt ne vegyek be 72 órásat ugye?
2018. nov. 13. 11:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
A helyedben vennék be. Védekezés nélküli szexből ugyanis baba lehet simán. Az hogy eddig szerencséd volt, ahhoz semmi köze az ilyen vizeletes népimeséknek.
2018. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Orosz rulett közben is meghúzhatod a ravaszt sokszor, és nem lesz tőle luk a fejeden....
2018. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy fake news.Ugye Te sem gondolod komolyan?
2018. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
20%
Férfi vagyok, de tudod, hogy a vizelet nem onnan jön ki, ahová beteszik. Tehát már ezen is bukott az elméleted, ami egyébként is jó nagy hülyeség!
2018. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Akkor miért írta a webbeteg? Azokat orvosok írták
2018. nov. 13. 11:25
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Beléd élvezett vagy kihúzta?
2018. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Dehogy élvezett belém!!?
2018. nov. 13. 11:33
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ez miben más, mint az előző száz dugásotok?
2018. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Az internet sok mindent ír ám. Az intelligens ember dolga nem elhinni, hanem elmenni az orvosához és megkérdezni tőle. Es ő miután kiröhögte magát, választ fog adni. Na, annak megfelelően kell cselekedni, nem a webbetegben leírtakat követni.
2018. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

Bocsánat, de én nem értem a kérdést. Valaki kisegítene?

Szóval a pasinak kell pisilni szex előtt?

És akkor mit ürít ki honnan?

2018. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!