Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A volt barátnőmmel összeszokta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőmmel összeszoktam járni pettingelni, szexelni. Elkezdett szedni fogamzásgátlót, valóban 14 nap múlva már védett? (Adelle a neve a tablettának)

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, valamelyik már sokkal hamarabb is
2017. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menszesze első napján kezdte el szedni, akkor igen. Bár én biztos nem bíznék ebben, én megvártam az első levelet, hogy elfogyjon
2017. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2017. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Adele? Aha, csak nehogy beköszönjön majd, mint az énekesnő, hogy Hello! (Ha jön a baba)
2017. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ma volt a 14.nap,azaz 2 hét,akkor holnap este már mehet ezekszerint a szex :)
2017. jún. 6. 00:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Betegtájékoztató lehet hogy azt írja 2 hét de ha most szedi elsőnek akkor az első hónapban kell a kiegészítő védekezés!!! Nagyon sokan estek már így teherbe
2017. jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Abból még biztosan nem lett gyerek, ha az első levél végéig használt valaki gumit.

De úgy már nem egy gyerek született, hogy nem várták ki, és durr bele.

Név szerint is fel tudok sorolni pár gyereket, aki így született.

A legnagyobb poén, hogy megvonásos vérzése lehet a szünetben, és csak akkor veszitek észre, hogy terhes, mikor már mozog.

2017. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A helyedben egyébként nem bíznék az ilyen exben. Miért most kezdett el tablettázni? Biztos nem miattad, ha a kapcsolat alatt nem szedte.

Vagy kefél mással (másokkal) is, vagy nem lennék biztos, hogy szedi. Lehet, hogy így akar megfogni. Ki szakított kivel, és kinek az ötlete volt összejárni dugni?

Mindenesetre a gumi attól is véd, hogy váratlanul apuka legyél, meg attól is, hogy tripperes.

2017. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gumival nekem valamiert nem jon be,le is lankad,ezert en mondtam neki mikor egyutt is voltunk h majd szedjen,csinaltuk már gumi nelkul es hat na...En hagytam ott,aztan kb egy honapig se veled se nelkuled,aztan már csak totál pedding meg stb,nem erdekelt micsinalt..Azota volt két kapcsolata,de nagyon rovidek,mindig csak en kellek neki,nekem viszont nem kell tobbre,és tudja is....En is gondoltam már arra hogy be akar húzni azzal h teherbe dugassa magat velem..Egyebkent egy palijaval se fekudt le,ebben biztos vagyok,ez az volt de kuras nem..Ha volt is miattam szed..Egy szakitas sem viselte meg kulonosen,azokert is csak azert volt h engem probaljon elfelejteni..Ma jon hozzam,felteszek pár fogos kerdest neki,szoritoba veszem h mi a helyzet,ha szed is,akkor inkabb kivarom asszem az egy levelet..17 evesen nem akarok apa lenni amugy ő 20 eves..Viszont mar igaz akarnék kurni egy jót,szóval olyan nem tom mi a franc legyen helyzetben vagyok
2017. jún. 6. 11:57
 10/11 anonim ***** válasza:
20 éves nőnek egy 17 éves kisfiú?
2017. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!