Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 tabletta bevétele közt hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 tabletta bevétele közt hány óra eltérés lehet?

Figyelt kérdés

tisztában vagyok azzal, hogy nagyjából egyidőben kell.

de ha egyik nap fél12kor vettem be, másik nap melyik azaz időintervallum amibe még belefér?


2010. jún. 25. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató.
2010. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3-4 óra csúszás simán belefér. Főleg ha nem rendszeresen csúszkálsz. Amúgy ha beépíted a reggeli vagy esti rutinba ilyen fogmosás-fürdés-tabi szerint, akkor nem fogod elfelejteni. Fél 12-kor elég kiszámíthatatlan.
2010. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem késéssel van a gond, hanem elöbb szeretném. tegnap este fél12, az első szem. sajnos csak akkor értem rá. ha ma 1 órával elöbb veszem be, az nem gond, ugye?
2010. jún. 25. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
nem gond
2010. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne így variálj. vedd be akkor, amikor elkezdted.ha végigszeded az 1. levelet a 7 napos szünet után változtass időpontot, így logikus
2010. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tökmind1 1-2 óra csúszás belefér
2010. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
max. 12..
2010. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!