Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Pharmatex vény nélkül kapható fogamzásgátlóról? Mennyire hatásos? 4 formája közül, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Tényleg azonnal hat ?

Nem vezet elhízáshoz ?

A terhesség mellett, ettől tartok még a legjobban !

Még nem próbáltam egyik terméket sem, csupán ma hallottam először erről a készítményről, és mielőtt használni kezdeném, érdekelne olyanok véleménye, akik használták illetve hosszabb ideje használják !

Az orvosom a következő hónaptól fog rendelni, így addig nem tudok vele erről konzultálni, nyilván addig nem használnám, azonban szeretnék megbizonyosodni teljesen a termékről használhatóságáról, megbízhatóságáról, hiszen ez egy fontos kérdés úgy gondolom !



2018. dec. 1. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
15 évesek miért szexelnek?! És miért írnak ide olyan kérdést, ami már 100 példányban szerepel??!?!
2018. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Te 52%-os, honnan a f-e-n-é-b-ő-l veszed, hogy 15 éves vagyok ?

Abból ahogy írtam és fogalmaztam, szerintem egy normális ember, láthatja, hogy nem egy tinédzser írt !

Felnőtt nő vagyok, csakhogy eddig másabb típusú készítményt szedtem, amit egy ideje hanyagoltam, ugyanis nem volt párkapcsolatom.

7 hónapja viszont aktív szexuáliséletet élek, az új párommal, és mivel szeretnék új készítményt szedni ezen okból, és erről a termékről ma hallottam először, gondoltam rákérdezek !

Nem 2014-es, hanem friss vélemények-tapasztalatok érdekelnek !

Ha nem tetszik valami, akkor ne írj véleményt, csak görgess lejjebb !


Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

2018. dec. 1. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem ajánlom. Önmagában megbízhatatlan. Kb. annyira körülményes vele bajlódni mint az óvszerrel. Sok kellemetlen mellékhatása van/lehet. (Nem a hízás)

Nem.tudom mik az elsődleges szempontjaid, de kb. senkinek se ajánlanám. (Nagyon esetleg pesszárium mellé. Vagy mikor már tervben van valahol a baba, csak még élesben nem akartok próbálkozni)

2018. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
10 percig kell várni, mire felolvad, utána ragad, keresű. Körülményes, és egyáltalán nem biztonságos. Kiegészítő védekezésnek jó max, önmagában kevés. Óvszert használj inkább. Hízni nem tudnál tőle.
2018. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kúpot használtuk a szoptatás alatt, nekünk bevált. Annak tudatában, hogy állítólag sokan teherbe esnek mellette.

12, 14 és 22 hónapig szoptattam, tehát évekig használtuk. Nem csúszott be baba.

Viszont mikor akartunk, akkor egyből sikerült, tehát a termékenységünk rendben van.

Hormon nincs benne, így hízást nem okoz. Legalább 10 percet kell vele várni, de ha többet vàrtok, az nem gond. (Úgy rémlik, hogy 5 órán át hat.) Mi még az előjáték előtt vetettük be, így nem olyan illúzióromboló, hogy közben, és nézed az órát, hogy mikor lehet már...

Ha nagyon nem akartok gyereket, akkor kombinàljátok megszakítással, legalább a termékeny napokon.

A gumit oldja, azzal együtt nincs értelme használni. De pesszáriummal lehet.

100% biztonságos megoldás csak az egy pohár víz...helyette.

2018. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a hízástól félsz a legjobban, én a Belara-t ajánlom. Sok lánytól hallottam, hogy nem híztak tőle, és utána én is szedtem 3 évig, teljesen meg voltam elégedve vele.


Ezeket a vény nélkül kapható fogamzásgátlókat semmire sem tartom, nem hiába receptköteles az összes többi. És szerintem az orvosod is ellenezni fogja, van egy olyan megérzésem.

2018. dec. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
OK. De az a belara tök más. Az egy hormonális fog. gátló. Az említett viszont egy helyileg ható, hormonmentes szer. Egész más a működése
2018. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
53%

Nagyon durva, hogy még ma is micsoda baromságokat lehet olvasni a pharmatexről, pedig 20ezer éves cucc kb.

Ez NEM egy szájon át bevehető tabletta.. Hanem a hüvelybe kell helyezni, és úgy hat. Hormonmentes. Nem lehet hízni egy krémtől.

2019. jan. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!