Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalattal vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalattal vagytok az ESCAPELLE esemény utánni tablettáról?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy mensi előtt 3 nappal feködtem le a pasimmal de a gumi salynos kiszakadt. Állíttólag ilyenkor kicsi az esély hogy teherbe essek de ennek ellenére nagyon féllek hogy becsűszhat egy baba. Elég fiatal vagyok hogy anyuka legyek ezért még beleférek a 72 órába de egy kicsit parázok a tablettától. Elég komoly mellékhatásokat olvastam róla. Azt szeretném megtudni hogy nektek volt e valami mellékhatásotok tőle vagy sem ??
2010. jún. 27. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kiütést kaptam a bauxit fözeléktől
2010. jún. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
te csak vedd be a tabit.. sose tudni.. és máskor gumi + pharmatex.
2010. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kösz a választ .. Létszi olyanok válaszoljatok akik egy kicsit együtt tudnak velem érezni és van tapasztalatuk az ESCAPELLE-ről és nem csak szivatnak .. akik hülyeségetek írnak azok inkább tartsák meg maguknak. A rendes válaszolóknak meg előre is köszi ,,, Reméllem tudtok segítteni
2010. jún. 27. 01:20
 4/9 anonim ***** válasza:
én annyiban tok veled együttérezni, h velem is történt ilyen.. csak én postinort vettem be, nem lettem terhes.. és jobb volt ugy, mint idegeskedni egész hónapban, vagy abortuszra menni.
2010. jún. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Végre egy rendes válaszoló.

Kösz szépen. És neked attól volt valami mellékhatás ??

2010. jún. 27. 01:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan...gondold már végig.

Mi a szarabb? Ha beveszed a tabit és egy hétig hányingered lesz mondjuk, vagy ha terhes leszel és megszülöd vagy abortuszra mész?

Ahelyett, hogy itt szenvedsz, inkább vedd be. Ugyanis minél később veszed be, annál kisebb az esélye, hogy hat.

Arról nem is beszélve, hogy doki írja fel, ott meg gondolom még nem voltál..és az is idő.

2010. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A sajnos pontos Jéé... az állítólag pedig egy t.

De nem kötekedek tovább, előbb tanulj meg írni ;)

2010. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hat igen, az jobb, h 1 hétig szenvedsz, ha szenvedsz 1 kis rosszulléttől, mint h aztan abortuszra menj.. az sokkal, de sokkal rosszabb. nekem nem volt tőle semmi bajom, időben megjött, stb. tényleg semmi.
2010. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

17:18 ha ilyen helyzetben lennél mint én akkor sztem te sem figyelnél oda a helyesírásra inkább azon lennél h minél hamarabb megírd a kérdést h aztán még időben kapj válaszokat. Szóval törődj inkább a salyát dolgaiddal h ha nem arra adsz választ amire szeretném.

A többi rendes válaszolónak meg köszönöm a válaszokat.

2010. jún. 27. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!