Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi értelme van ha bartánőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ha bartánőm szed fogamzásgátlót, kell használnom óvszert és még igysemengedi hogy?

Figyelt kérdés

Mi értelme van ha bartánőm szed fogamzásgátlót, kell használnom óvszert mert az nélkül nem akarja , de ég igysem engedi óvszerben hogy bele élvezzek ... nem sok ez egy kicsit?

20f 20l


2018. dec. 8. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Itt az a baj, hogy a barátnőd hülye. Nem tudsz mit csinálni. Keress másikat. Aki enyire be van szrva a terhességtől, azzal nem lehet rendesen szexelni, ez pedig előbb-utóbb gallyra fogja tenni a kapcsolatot...
2018. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ennek így ebben a formában semmi értelme és az ő szempontjából nem is túl egészséges. Tudniillik a fogamzásgátlónak vannak mellékhatásai kire jobban, kire pedig kevésbé és azért szokták szedni, hogy ne kelljen óvszert használni. Így tulajdonképpen elég nagy hülyeséget csinál a barátnőd.
2018. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy hülyeséget csinál , töbször beszéltem is vele de nemérti meg , hiába mondom neki , leültem vele vagy ezerszer megbeszélni de hiába
2018. dec. 8. 22:10
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Tudja, hogyan hat a fogamzásgátló. Áh, hülye kérdés. Ha tudná, nem csinálna ilyet.
2018. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudja hogy hat , nem hülyeségből irtam a kérdést , csak már ötletem nincs mit tegyek hoyg ez változzon
2018. dec. 8. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Akkor minek szedi a fogamzásgátlót? Ha óvszerben szexeltek, akkor elég az. Ha tablettát szed, akkor meg az. S még igy sem mehetsz el benne az óvszer+tabi.

De iszonyat túlzás. Sőt baromság! Ha vki annyire fél, nem kéne szexelnie.

Szerintem az így hosszútávon nem fog köztetek működni.

2018. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3%

Hát ez már parázás a köbön, már csak akkor védekezhetne jobban ha nem is szexelnétek egyáltalán. :D Popsiba is gumiban csináljátok? Oda elmehetsz a gumiban vagy nélküle? Nem lehet, hogy titokban a betegségektől fél, csak nem akarja elmondani neked?


26N

2018. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Küldd vissza a nődokijához, hogy ugyan mesélje már el, mire is jó a tabi. Mert már betegesen félhet a terhességtől, erről kellene az orvosával beszélni. Nyilván van esélye a teherbe esésnek így is, de nem lehet örökké ezen parázni. Feleslegesen mérgezi magát, ha nem használja ki az előnyeit.
2018. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Küldd el pszichológushoz.

Mert ennek így semmi értelme. Mondom ezt nőként.

2018. dec. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Csak azért is bele élveznék mikor szex van. Aztán veheti a terhességi teszteket vajon nem lett e terhes amiért a gumiba élveztél. Ekkora marhát komolyan...
2018. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!