Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex. Ez tényleg fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex. Ez tényleg fogamzásgátló? Orvosnak kell felírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam,hogy van egy tabletta, fogamzásgátló tablettának ia lehet használni,amit bárki szedhet. Ehhez kell recept?? Mondjatok véleményeket, kérlek. Hogy van ez?

2018. dec. 13. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


A google a barátod 🤷🏼‍♂️

Mivel az van odaírva hogy az, gyanítható hogy valós

2018. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Googlen én is olvastam, csak volt ahol azt láttam, hogy nem ks fogamzásgátló. Ezért voltam kíváncsi, hogy a itt lévőknek bevállt e. Köszi a valaszod.
2018. dec. 13. 09:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem konzultálj a nőgyógyászoddal hogy ő mit ajánl
2018. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak is lehet használni? És még mire lehet használni ezt a tablettát?

Hol olvastad hogy van ilyen tabletta?

2018. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
pharmatex nem igazán jó semmire. ha belédélvez nem ad 100%-os védelmet, ha meg nem élvez beléd akkor minek használni egyáltalán? ráadásul istentelenül szr az íze, plusz sokaknak irritálja a nunáját, arról nem is beszélve hogy elveszi a spontaneitást. akkor inkább a gumit használják akik bénák a szexben, úgy legalább tuti nem lesz gyerek feleslegesen.
2018. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4/ neten olvastam

5/ nem élvezne belém és azért kéne ez is az óvszer mellé, hogy ha ki szeretnénk próbálni gumi nélkül, akkor legyen plusz védelem.

2018. dec. 13. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szedni kell, hanem a hüvelybe felhelyezni aktus előtt. Némelyik készítménynél 10 percet várni kell az aktussal.

Szerintem kombinálva egész jó, megszakításossal, mi így védekeztünk évekig, akkor jött a gyerek amikor szerettük volna. Önmagában nem tartom biztonságosnak, ne építs rá, sok pharmatexes baba született már.

Nem receptköteles, bárkinek kiadják patikában.

2018. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!