Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb fogamzásgátló? Kell-e kivizsgálás a fogamzásgátló elkezdése előtt, hogy melyik volna nekem a legjobb?

Figyelt kérdés
2007. dec. 4. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem..nekem csináltak egy rákszűrést,és pont.Meg elzavartak egy vérképre,de az is csak formaság volt.Az h melyik a legjobb,majd akko derül ki,ha elkezdted szedni.
2007. dec. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó orvos csinál egy vérvételt, ebből szűri le, hogy neked melyik a legjobb, de nem csinál mindegyik. Nekem egyszer sem volt, és jó gyógyszereim voltak.

Hogy mi jó, ez teljesen egyéni. Ami nekem jó, lehet neked nem. Ki kell próbálni, ha nem jó, váltani kell 3 hónap után.

sokan szednek Yadinet, Balerát, én Mercilont szedtem annó.De a hüvelygyűrű is nagyon jó -igaz kicsit drágább kategória.

2007. dec. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más jön be. Elviekben a nőgyógyásznak meg kell vizsgálnia, és beszélgetnie kell veled a családban előforduló betegségekről stb. Nem mindenkinek ajánlott a bogyó.
2007. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is a doki megvizsgál, majd elküld vérvételre, hogy szedhetsz-e gyógyszert és ha igen, akkor felírja a neked megfelelőt.
2007. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!